Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Süryani Aşk Büyüsü Nedir, Süryani Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Süryani aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır, kimler yapabilir ve etki süresi ne kadardır? Süryani aşk büyüsü ile ilgili detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Süryani Aşk Büyüsü Nedir, Süryani Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Süryani aşk ve bağlama büyüsünün yapılışı, aşk duygusuna çok önem veren milyonlarca kadın ve erkek tarafından icra edilen bir manevi uygulamadır. Günümüzde de sevdikleri kişiler üzerinde çok kuvvetli aşk etkisi kurmak isteyen kadın ve erkekler tarafından tercih edilen büyü uygulamalarından biri olarak öne çıkan Süryani aşk büyüsü, kadim büyü kitaplarında çok az bahsedilen ve bu sebeple çok az kişinin gerçekten bilgi sahibi olduğu bir büyü türüdür.

Sevdiği kadın ya da erkeği elde etmek isteyen, herhangi bir şekilde sevdiği kişilerden ayrılan ya da terk edilenlerin sevdiklerini döndürmek isteyenlerin internet üzerinden Süryani aşk büyüleri nasıl yapılır sorusu üzerinde araştırma yaptıkları görülmektedir. Süryani büyüsünün yapılışı hakkında detaylara geçmeden önce bu bağlama büyüsünün ne olduğuna dair genel bilgilere değinmek gerekmektedir.

Ayrıca en etkili aşk büyülerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Süryani Aşk Büyüsü Nedir?

Bazı durumlarda insanların manevi yöntemlere başvurarak yaşadıkları sorunları kolaylıkla çözüme kavuşturabilmeleri mümkün olmaktadır. Özellikle sevdikleri insanların kendilerine karşı ilgi göstermesini isteyen ve bu davranışların gerçeğe dönüşmesi için manevi enerjilerini kullanmak isteyenlerin en çok tercih ettiği ruhani uygulamalar arasında Süryani aşk büyüsü yer almaktadır. İlim ve irfan sahibi medyumların kapılarını çalarak bu muhterem zatlardan kendilerine yardım etmesini isteyen kişilerin pek azı gerçek Süryani büyüsü hakkında bilgi sahibidir.

İnsanların manevi yönden tesir altında kalarak bilinçaltlarına etki eden manevi enerjileri  kolay bir şekilde ortaya çıkan Süryani büyüsü, özellikle Süryani medyumları tarafından ustaca günümüze kadar aktarılan manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Denenmiş ve başarılı sonuçlara ulaşılmış uygulamaları içeren Süryanice aşk büyüsü uygulamaları bu sebeple sevdiklerine bağlanmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği manevi yöntemler arasında gösterilmektedir.

Süryani Aşk Büyüsünü Kimler Yapar?

Kadim büyü kitaplarında hakkında çok az bilgi olan Süryani aşk büyüsü, günümüzde en başarılı medyumların bile icra etmekte zorlandığı birtakım ritüeller içermektedir. Büyülerin ve özellikle bağlama büyülerinin her zaman ciddiye alınması gereken birtakım usullerden oluştuğu göz önüne alındığında, Süryani medyumların icra ettiği bu büyülerin sıradan bağlama büyülerine benzese de etkilerinin çok kuvvetli ve kısa sürede gerçekleştiğini söylemek mümkün olmaktadır.

Süryani aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarına geçmeden önce bu büyüyü kimlerin yaptığına değinmek gerekir. Günümüzde özellikle internet üzerinden medyum olduğunu iddia ederek kişilere özel Süryani aşk büyüsü icra ettiğini öne süren kişilerin ne yazık ki %80’i bu büyü hakkında ya hiçbir şey bilmiyordur ya da çok az bilgiye sahiptir. Nitekim gerçekten Süryani aşk büyüsü yapan ve bu uygulamaları gerçekte olduğu usullerine göre icra eden medyum hocaların bu şekilde isim yapmaya ihtiyaçları yoktur. Bu kişiler zaten çevresinde Süryani büyüsü ritüelleri ve uygulamalarını başarılı bir şekilde icra ettiğini kanıtlamış kimselerden oluşmaktadır.

Süryani Aşk Büyüsü Yapılışı Nasıldır?

Uygulama aşamasında son derece zor olduğu bilinen Süryani aşk ve bağlama büyüsü, manevi enerjileri yönetme konusunda kendilerini yeterli gören fakat bu uygulamalarda yeteri kadar ilmi birikime sahip olmayan medyum veya sıradan kişilerin felaketi olabilmektedir. Tam anlamı ile bilinçli hareket edilmediği durumda diğer büyülerden farklı olarak ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olduğu bilinen Süryani aşk büyüsünde her adım dikkatli bir şekilde atılmalıdır.

Bu işlemlerin en önemli özellikleri medyumların şeytan veya cin kabilesinden gelen manevi varlıklar ile doğrudan iletişime geçmeleridir. Süryani büyüsü ritüelleri arasında bu ruhani varlıkların her zaman kontrol altında tutularak onlara büyünün yönlendirildiği kişinin manevi dünyasına hükmetme görevi verilmelidir. Sadece aşk büyüsü ve bağlama uygulaması olarak icra edildiğinden bu tür uygulamalarda istenen etkiden başka bir etkiye neden olmamak için bu varlıkların sürekli kontrol altında tutulması çok önemlidir. Bu da Süryani büyüsünü icra eden medyumların manevi çalışmalarında ne kadar büyük bir ustalığa sahip olmaları gerektiğinin en belirgin özelliğidir. Yapılan işlemlerin sonucunda etkili aşk büyüsünün ortaya çıkması için ilk olarak manevi dünyasına cinler aracılığı ile hükmedilecek kişilerin mevcut durumda başka bir büyü etkisinde olup olmadığı detaylı şekilde araştırılıp tespit edilmelidir. Bu nedenle ilim ve irfan sahibi medyum hocalar ilk olarak bakım işlemlerini yerine getirdikten sonra bu kişilerin üzerinde etki kurabileceği Süryani büyüsü yapılışı aşamalarını çok dikkatli bir şekilde yerine getirmelidir.

Süryani Büyüsü Neden En Kuvvetli Aşk Büyülerindendir?

Süryani aşk büyüsü, son derece etkili aşk büyüleri arasında yer almaktadır. En kuvvetli aşk büyüleri listesinde kadim büyü kitaplarında çoğunlukla ilk sırada gösterilmesine rağmen hakkında çok az bilgi bulunan Süryani büyüsü, günümüzde de en sık icra edilen manevi uygulamalar arasında yer almaktadır.

Süryani halkının çok uzun yıllar boyunca icra ettiği manevi çalışmaların halkın geleneklerinden günümüze kadar gelmiş ender işlemlerin bir ürünü olarak ortaya çıkan Süryani büyüsü, halk arasında her zaman ciddi bir saygı görmüştür. Yapılan manevi uygulamaların ve ritüellerin kısa süre içinde etkilerini ciddi boyutta göstermelerinde ilk kural bu alanda ilim ve irfan sahibi ve deneyimli medyumların seçilmesidir. Çünkü Süryani aşk büyüsü etkileri çok ciddi sonuçlar ortaya koyabilmektedir.

Vefk ve muska arasındaki farklar nelerdir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Süryani Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Kadim büyü kitaplarında ve özellikle havas ile ledün ilimlerinde deneyimli medyum hocaların ellerinde bulundurdukları güvenilir kitabelerde yer alan Süryani aşk büyüsünün etkileri de halk arasında her zaman büyük hayranlık uyandırmıştır. Süryani büyüsünün genel özellikleri şu şekildedir:

  • En kısa sürede iki kişiyi birbirine bağlayan büyü uygulamasıdır.
  • Yalnızca üçüncü gözü açık kişilerin görüp fark edebileceği, 5. boyuttaki enerjileri insanların lehine çeviren çok kuvvetli bir manevi çalışmadır.
  • Medyum kişinin teminatları ile İncil’den yardım alınarak icra edilir.
  • Süryani büyüsünde İncil’de yer alan ayetler çok önemli görevleri yerine getirmektedir. Zaten büyü uygulamasına bu sebeple böyle bir isim takılmıştır.
  • Süryani büyüsü etkisi belirlenen süre içinde gerçekleşir. Bu süre 8 ila 12 gün aralığındadır.

Süryani büyüsü ne kadar sürede etki eder sorusunun yanıtlarını arayan kişiler için özellikle internet üzerinde çok az bilgi bulunmaktadır. Fakat büyünün bağlama işlemi 12 günden önce muhakkak bitmesi gerektiği bilinmektedir. Aksi halde büyünün yönlendirildiği kişiler arasında 12 gün geçmesine rağmen herhangi bir aşk etkisi kurulmaması halinde büyünün tutmadığını söylemek mümkün olabilmektedir. Çünkü çok eski zamanlardan günümüze icra edilen Süryani büyüsü kesin sonuç verdiği bilinen en kuvvetli aşk büyüleri arasında yer almaktadır.

Süryani Büyüsü Yapan Medyumlar

Süryani büyüsü insan üzerinde çok ciddi etkileri bulunan bir manevi uygulamadır. Hz. İsa ile Hristiyanlığı seçen putperest bir toplumdan günümüze dek uzanana manevi çalışmaların sonucu olarak icra edilen Süryani büyüsü, özellikle Mardin civarında hala başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Burada yaşamını devam ettiren ve halk tarafından bilinse dahi kimliğini gizli tutan büyü üstatlarından manevi ilimler konusunda uzun yıllar süren eğitimler almış medyumlar bu büyünün püf noktalarını ve ritüellerini iyi bilmektedir. Bu nedenle Süryani büyüsünü icra eden medyumların muhakkak ilim ve irfan sahibi deneyimli medyum hocalar arasında olması gerekmektedir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz