Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Vefkler >
 • Vefk Nasıl Yapılır, Vefk İlmi Nedir? Vefk Çeşitleri 

Vefk Nasıl Yapılır, Vefk İlmi Nedir? Vefk Çeşitleri 

Vefk nasıl yapılır, ne işe yarar? Vefk ilmini kimler yapabilir? Vefk ilmi ile alakalı tüm bilgiler yazımız içerisinde yer almaktadır.

 Vefk Nasıl Yapılır, Vefk İlmi Nedir? Vefk Çeşitleri 

Vefk, Havas ve Ladün ilimlerinin bilgilerine göre hazırlanan çok güçlü bir çalışmadır. Vefk sayesinde bütün dileklerin gerçekleşmesi sağlanabilir. Vefk,   yaklaşık olarak 15 gün içerisinde hemen etkisini gösterir.  Vefkin hazırlanmasında bu alanda usta olan hocaların tercih edilmesi gerekir. Vefkin hazırlanmasında kullanılacak malzemelerin ve ortamın da dikkat edilmesinde yarar vardır.

Vefkin Tanımı

Vefkin birçok türü vardır.  Vefk hazırlanırken talep edilen isteklere göre çalışmalar yapılır. İnsanlar neyin gerçekleşmesini istiyorsa, onu ileterek kişiye özel vefk hazırlanır.  Vefk kesinlikle muska ile karıştırılmamalıdır.  Vefkin muskaya göre çok daha büyük etkisi vardır.  Bunun yanı sıra vefk 15 gün içerisinde etkisini kolay bir şekilde gösterir.  Bu sayede evlilik hayali kuranların hayalleri gerçeğe dönüşür, ailesiyle sorunlar yaşayanlar, aile bireyleri ile aralarını düzeltir ve maddi anlamda sıkıntı çekenler, bol kazançlar elde eder. Vefkin hazırlanmasında bu yüzden muhakkak işinde ehli hocalara gidilmelidir.

Vefkin yapılmasında bazı malzemeler de kullanılır. Örneğin; safran ile yapılan vefkler, vefkin etkisini daha çabuk bir şekilde göstermesinde oldukça büyük bir payı vardır.  Vefkin yapılmasında aynı zamanda istenilen şartların da yerine getirilmesi gerekir. Mesela vefkin yazılmasında kesinlikle mürekkepli kalem kullanılmamalıdır. Mürekkepli kalem kullanan hocalar bilin ki sadece bu işi ticari amaçlı yapmaktadır. Bu yüzden bu tarz noktalara çok dikkat etmek gerekir.

Aşk vefki nasıl anlaşılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vefk İle Aşk İlişkisi

Vefk ile aşk arasında çok büyük bir etkileşim vardır.  İstediğiniz kişiyi kendinize bağlamak için vefk yaptırdığınız zaman 15 gün içerisinde karşı tarafın size nasıl kuvvetli bir şekilde bağlandığını göreceksiniz.  Vefkin aşık etme ve bağlama niyeti ile hazırlanmasını muhakkak medyum hocalarına giderek yapmak gerekir. Özellikle aşk ve vefk konusunda bilgili, donanımlı hocaların seçilmesinde yarar vardır. Aşk vefkleri hazırlanırken sayılara göre hazırlanır.  Ne kadar fazla sayıda vefk hazırlanırsa, karşı tarafın size aşık olup bağlanması o kadar çabuk gerçekleşir.

Vefk sayıları genellikle üçlü,  dörtlü, altılı olarak yapılır. Bu vefklerin hazırlanmasında ne kadar sayıda vefk  var ise o kadar günde yapılması gerekir.  Örneğin;   altılı vefkin hazırlanması için altı gecenin geçmesi gerekir.  Yani altılı vefk, toplamda altı gecede hazır hale getirilir. Bu  yüzden vefklerin hazırlanması çok zor ve yetenek gerektirdiği için kesinlikle medyum hocalarına gidilmelidir. Medyum hocaları talepleriniz ve niyetleriniz doğrultusunda aşık olmasını istediğiniz tarafın bilgileri ile size özel vefk hazırlar. Ve bunun sonucunda iki hafta içerisinde istediğiniz kişi size aşık olup bağlanır.

Vefk İle Kısmet İlişkisi

Vefk ile kapalı olan kısmetler kolay bir şekilde açılabilir. Bu sayede vefkin kısmet açtırmak için yapılması sonucunda kısmeti kapalı olan kişilerin üzerlerinden uğursuzluklar ve bütün olumsuzluklar ortadan kalkar. Bunun sonucunda kısmetiniz açılarak hayatınızın daha güzel bir şekilde değişmesini sağlamış olursunuz.

Vefkin hazırlanmasında üstün güçleri ve yetenekleri olan hocaların tercih edilmesi gerekir. Bu hocalar, doğanın gücünden ve Havas ilminden yararlanarak kişiye özel vefk hazırlar.  Bu sayede kısmeti kapalı olanların 2 hafta içerisinde hayatlarında her şeyi çok güzel bir şekilde gider ve evlilik yolunda ilk adımlarını atabilir.

Vefkin sürekli olarak yanında taşınması durumunda kısmetin kapanması için yapılan herhangi bir büyüden de korunmuş olunur. Bununla birlikte size karşı içinde kötülük ve nefret duygusunu barındıran kişilerin yapacakları olumsuz davranışlardan ve hareketlerden de korunmak için vefk ile önlem alınabilir. Bu yüzden vefkin sürekli olarak kişinin evinde veya yanında taşıması gerekir.

Vefkin Uygulanışı

Vefkin yapılması için ilk olarak medyum hocalarına gidilerek gerekli bilgilerin alınması gerekir. Daha sonra işinde uzman olan hocalar size uygun olarak vefk hazırlamalıdır.  Vefkin hazırlanmasında bazı saat aralıklarına dikkat etmek gerekir. Örneğin; vefk, gece yarısından sonra ve sabahın ilk ışıklarında hazırlanmalıdır. Vefk hazırlayacak hocanın bu saat dilimlerine çok dikkat etmesinde yarar vardır.

Vefk sayılara ve geometrik şekillere göre hazırlanır.  Her rakamın ve şeklin farklı amaçlar ile bağlantısı vardır. Mesela yalnızca rakamlar ile yapılan vefkler,  ekonomik anlamda refaha ulaşmayı sağlar. Ama kare, dikdörtgen ve üçgen şekillerinin de rakamlarla birlikte bir araya gelmesi sonucunda bereket, şans ve aşk durumlarının oluşması en üst noktaya çıkar.

Vefk Yaptıran Kişiler Memnun Mu?

Vefk yaptıran kişiler, vefkin yararlarını hayatları boyunca her zaman görmeye devam eder. Örneğin; kariyer,  eğitim ve ekonomik anlamda daha ileriye yönelik adımlar atmak isteyenler, vefk yaptırarak diğer insanlardan çok daha fazla aşama ve mertebe kat etmiş olur. Bu yüzden vefk yaptıranlar, her zaman daha şanslı bir konumda olur. Bununla birlikte vefk yaptıranlar, her türlü hastalıklardan ve nazardan korunmuş olur. Bu kişiler her zaman hayatlarına sağlıklı bir şekilde devam eder.

Vefklerin hazırlanmasında Ebced hesabına göre ayarlamalar yapılır. Bununla birlikte vefkler hazırlanırken safran,  gül suyu ve amber gibi malzemeler de kullanılır. Özelikle safranın kullanılması hazırlanan vefkin etkisini daha çok ortaya çıkarır. Vefkin hazırlanmasından önce aynı zamanda hocanın muhakkak abdest alıp vücut temizliğini yapması gerekir. Bununla birlikte vefki hazırlayacak hocanın dikkatini çok iyi bir şekilde toplayıp odaklanması gerekir.

Vefk Türleri Nelerdir?

Vefklerin yapılmasında edilen niyet çok önemlidir. Aşağıda vefkin edilen niyete göre yapılmasında ele alınan konular detaylı bir şekilde yer alır:

 • Vefler, şans, bereket ve kısmet için hazırlanabilir.
 • Bununla birlikte vefkleri büyüden ve sihirden korunmak için hazırlamak da mümkündür.
 • Bunun dışında istediğiniz kişiyi kendinize aşık etmek ve bağlamak için de vefk yaptırabilirsiniz.
 • Aile ve eşler arasında yaşanan problemleri ortadan kaldırmak için işinde uzman olan hocaya giderek vefk hazırlatabilirsiniz.
 • Aynı zamanda hastalıklardan ve nazardan korunmak için de vefk yapılabilir.
 • Bunun haricinde öğrencilerin sınavlarda daha iyi bir sonuçlar alabilmesi için zihinlerinin açılmasında yardımcı olacak vefkler hazırlanabilir.
 • Yaramazlık yapan çocukların daha uslu bir hale gelmesi için vefk hazırlanabilir.
 • Ayrıca iş hayatında daha yüksek mertebede ve ünde olmak için vefkler hazırlatarak konumunuzu yükseltebilirsiniz.

Yukarıda verilen vefk çeşitlerinden istediğinizi seçip hocaya giderek hayatınızda daha iyi yerlerde olmak için vefk hazırlatabilirsiniz.

Herkes Vefk Yapabilir Mi?

Herkes kesinlikle vefk yapamaz. Çünkü,  vefkin yapılması için ilk olarak vefk   ilminin  çok iyi bir  şekilde bilinmesi gerekir. Bununla birlikte vefki hazırlayacak kişinin muhakkak Arapçayı çok iyi bir şekilde bilmesi gerekir. Aynı zamanda Kuran-ı Kerim’deki ayetlerin ve içeriğin de detaylı bir şekilde bilinmesi vefkin hazırlanmasında istenen şartların arasındadır.  Bunun dışında vefki yapacaklar,  Esma-ül Hüsnaların bütün sırlarını ve faziletlerini öğrenmelidir.  Ayrıca astronomi bilimi hakkında çalışmalar ve faaliyetler içerisinde olunması gerekir. Bütün bu şartların yerine getirilmesi doğrultusunda vefk hazırlanabilir. Vefk yaptırmak isteyenler, bu şartlara uyum sağlamış hocaları tercih etmelidir. Bu sayede yaptırdıkları vefkin sonucunu daha çabuk ve etkili bir şekilde görmüş olacaklardır.

Neden Vefk Yaptırılır?

Vefk yaptırmanın birçok amacı vardır. Aşağıda vefkin neden yaptırıldığı ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde verilmektedir. Bu nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Çiftlerin evliliklerinde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak istedikleri durumda vefk yapılır.
 • Bunun dışında sürekli olarak bir insanın üzerinde olumsuzluklar varsa, nazarı ve bu uğursuzlukları kaldırmak için vefk yapılır.
 • Bununla birlikte istediğiniz kişinin size aşık olmasını istediğiniz zamanda da vefk yaptırmak için medyum hocasına başvurabilirsiniz.
 • Aynı zamanda ekonomik anlamda daha çok kazançlar elde etmek isteyenler de vefk hazırlatabilir.
 • Vefkler tamamen iyi niyet üzerine yapılan bir çalışmadır. Kötü niyet ile yapılan vefklerin tutma olasılığı hiç yoktur.

Vefki Kimler Yaptırabilir?

Vefki herkes yaptırabilir.  Her türlü sıkıntı ve problemi olan kişiler, rahat ve refaha ulaşmak için medyum hocasına giderek vefk hazırlatabilir. Özellikle evliliklerinde veya ilişkilerinde büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayan evli çiftler ya da sevgililer aralarındaki bu sorunu ortadan kaldırmak için vefk yaptırabilir. Bunun dışında ekonomik anlamda çok sıkıntılar çeken insanlar da evlerine bolluk ve bereketlik gelmesini istediklerinde vefk hazırlatabilir. Kendisine büyü yapıldığını anlayanlar da medyum hocasına giderek vefk hazırlatıp büyüyü kendinden uzaklaştırabilir.

Vefklerin hazırlanması kişiye özel yapıldığı için oldukça yetenek ve uğraş isteyen bir iştir. Bunun için vefkin uzman hocalar ile hazırlanması gerekir.  Hocalara vereceğiniz bilgiler doğrultusunda işinde çok profesyonel olanlar, istediğiniz niyete göre vefk hazırlar. Bu sayede vefki sürekli olarak yanınızda taşımanız durumunda hayatınız her zaman yolunda ve istenildiği gibi gider. Dileyen herkes, vefki kendilerine uygun olarak yaptırabilir.

Vefk ne zaman ve nasıl etki eder? Yazımızı da bakabilirsiniz.

Kaç Tane Vefk Yaptırılabilir?

Vefkler, çeşitlerine göre ayrılarak ne kadar yaptırılması gerektiği ortaya çıkar.  Örneğin,  vefkler gezegenlere ve elementlere göre iki farklı çeşide ayrılır.   Gezegenler grubunda yer alan vefkler, Güneş, ay, mars vefki olarak üçe ayrılır. Gezegenler grubunda yer alan vefkler en az üçlü olarak hazırlanır. Bu sayı 10’a kadar çıkabilir.

Elementler grubunda yer alan vefkler ise dörde ayrılır. Bu vefkler; su,  toprak, ateş, hava olarak adlandırılır. Elementler grubunda yer alan vefkler, en düşük olarak üçlü bir şekilde hazırlanmaya başlanır.  Bunun dışında onlu olarak da vefk sayısını arttırarak yaptırabilirsiniz. Bu sayede hazırlanan vefkin sayısının artması sonucunda vefkin etkisi ve tutma süresi de o derece çabuk olur. Bununla birlikte elementler grubunda yer alan vefkleri yirmili olarak da yaptırabilirsiniz. Tamamen bu sayılar vefki hazırlayacak hocanın bilgisine ve donanıma göre belirlenir.  Bu yüzden vefkin hazırlanmasında her konuda tecrübeli ve kültürlü olan hocaların tercih edilmesi gerekir. Böylece istediğiniz dilekler ve niyetler daha çabuk bir şekilde gerçekleşmiş olur.

Vefk Yaptırmak Günah Mıdır?

Vefk yaptırmak günah değildir. Çünkü,  Allah, her türlü olumsuzluklarla karşılaşmamız durumunda tevekkül etmemizi istemiştir.  Vefk  de  tevekkülün kapsamına  girdiği için dinde  hiçbir şekilde günah olarak sayılmaz. Fakat, vefkin yapılma niyetine göre bu durum değişebilir. Örneğin; vefki kötü niyetle bir başkasının hayatını olumsuz bir duruma dönüştürmek için yaptığınız zaman hiçbir şekilde istekleriniz ve dilekleriniz gerçekleşmez. Bu durumda vefkin yaptırılması da dinen uygun görülmez.

Özellikle Osmanlı zamanlarında padişahlar kaftanlarının ve zırhlarının içerisinde bazı ayetler ve esmalar bulundururmuş. Bu esmalar ve ayetler de vefk olarak kabul edilir. Bu yüzden vefkin yapılmasında herhangi bir sakınca yoktur.  Aksine vefki yaptıracaklar, hayatları boyunca her zaman refah ve mutluluk içerisinde olur. Bu yüzden vefk yaptırmak isteyen herkes, işinde uzman ve Havas ilmi konusunda bilgili olan hocalara giderek hayatlarının daha  iyi bir  şekilde olması için vefk yaptırabilir.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Vefk Nedir? Vefk Taşımak, Tılsım Yaptırmak Günah Mıdır?

Vefk yaptırıp taşımanın günah olup olmadığı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Manevi ilimler... Devamını oku

Vefk ve Muska Arasındaki Fark Nedir? Vefkler Büyü Müdür?

vefk nedir
Vefk ve muska uygulamaları arasındaki farklar manevi ilimler ile ve özellikle havas ilimleriyle yakından ilgilenen kişilerin... Devamını oku

Vefk, Celp, Tılsım, Dua ve Büyü Arasındaki Fark Nedir?

vefk nedir
Vefk, celp, tılsım, dua ve büyü manevi uygulamalarının farkları, maneviyatın ve ruhani işlemlerin insan yaşamında ne... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Muhabbet Vefki Kaç Günde Etki Eder Tutar? 

muhabbet vefki nasil yapilir
Muhabbet vefkinin tutma süresi, vefkin hazırlandığı kişinin özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Çünkü, muhabbet vefki, kişisel bilgiler... Devamını oku

Vefk Neden Gömülür, Suya Atılır ve Yakılır?

vefk neden suya atilir
Vefklerin gömülmesi, suya atılması ve yakılması vefk geleneklerinden bir tanesidir. Her şeyi yapmanın belli bir kuralı... Devamını oku

Vefk Neden Etki Etmez, Vefkler Neden Tutmaz?

vefk neden etki etmez
Vefklerin etki etmemesi özellikle vefk yapan hocaların ne yaptıklarını bilmedikleri durumlarda söz konusu olur. Daha önceden... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz