Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Vefkler >
 • Vefk Ne Anlama Gelir, Vefk İlmi Nedir? Vefk Çeşitleri 

Vefk Ne Anlama Gelir, Vefk İlmi Nedir? Vefk Çeşitleri 

Vefk ne anlama gelir, ilmi nedir? Vefk ilminin hazırlanmasında okunması gereken dualar nelerdir? Vefk ile ilgili ayrıntıların tümüne yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Vefk Ne Anlama Gelir, Vefk İlmi Nedir? Vefk Çeşitleri 

Vefk, muskadan farklı bir konuma sahiptir. Vefki hazırlayan medyum hocaları Havas ve  ladün ilimlerine göre vefki hazırlar. Vefkin içerisinde genellikle dualar yer alır. Bu dualar yapılan  büyünün  çeşidine göre yazılır. Bunun sonucunda vefkin saklanması ve içilmesi ile büyülerin tutma süresi daha çabuk bir şekilde gerçekleşir. Vefkin muhakkak medyum hocası tarafından hazırlanması gerekir. Bu yüzden bahsedilen ilim alanları ile ilgilenen medyum hocalarına gitmekte yarar vardır.

Vefk Ne Anlama Gelir?

Vefk, Havas ilmi doğrultusunda hazırlanan bir çeşit büyüye etki eden yöntemdir. Vefkin büyüden farkları vardır.  Özellikle vefkin hazırlanmasından sonra vefkin etki etme süresi yaklaşık olarak iki hafta içerisinde gerçekleşirken, muskada bu süre daha da fazla olabilir.

Vefkin hazırlanmasında edilen niyetlere göre farklılıklar meydana gelir.  Birçok konuda vefk çeşitleri vardır. Bu vefk çeşitlerinden herhangi birini seçerek büyünün yapılmasında veya yapılan büyünün bozulmasında etkili olunabilir. Bunun yanı sıra her vefkler kişiye özel olarak hazırlanır. Bu yüzden vefklerin hazırlanması için medyum hocasına kişisel bilgilerinizi eksiksiz  bir şekilde vermeniz gerekir.

Vefk kaç günde tutar? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Aşk Vefkinin Hazırlanması

Aşık vefkini, aşık olmasını istediğiniz kişi adına medyum hocasına giderek hazırlatabilirsiniz.  Hazırlanan aşk vefkinin etki etme oranı ve süresi medyum hocasının donanımına ve tecrübesine göre farklılık gösterebilir. Bunun için işinde ehli olan medyum hocalarının tercih edilmesinde yarar vardır.

Aşk vefkinin hazırlanmasından sonra size aşık olmasını istediğiniz kişinin üzerinde vefki taşıması gerekir. Bunun sonucunda vefkin etkisi ile 2 hafta içerisinde istediğiniz kişi size aşık olur ve her zaman sizin yanınızda olmak ister.

Aşk vefklerinin hazırlanma süreleri, ne kadar sayıda yapıldığına göre belirlenir. Genellikle vefkler, üçlü, dörtlü, altılı olarak hazırlanır. Bu yüzden hazırlama süreleri sayılarına göre belirlenir.

Kısmet Açtırmak İçin Vefk Hazırlama

Vefk ile kısmetlerin açılması mümkündür. Vefkin hazırlanmasından sonra 2 hafta içerisinde hayatı her zaman olumsuz giden kişilerin kısmetleri açılarak işlerinde ve ikili ilişkilerinde daha   başarılı olur. Kısmet açmak için hazırlanan vefkin doğru bir şekilde etki göstermesinde muhakkak medyum  hocasına gidilerek yapılması gerekir.

Vefkin kıyafetlerde taşınması sayesinde bütün kötü enerjilerden ve durumlardan korunabilir. Özellikle büyünün yapılmaması için vefkleri kişilerin üzerlerinde taşıması gerekir. Sürekli olarak yanlarında vefk taşıyan kişilere hiçbir şekilde büyü etki etmez ve bu kişilere yapılan  büyüler hiçbir koşulda tutmaz.  Bu yüzden herkesin hayatında olumlu durumlar yaşayabilmesi için vefk taşıması gerekir.

Vefk Nasıl Uygulanır?

Vefkin hazırlanmasında çok dikkatli olmak gerekir. Özellikle vefkin hazırlanma günleri ve zamanlarına uyulması gerekir. Vefklerin hazırlanması, genellikle gece yarısından sonra ve sabah vakti güneşin doğmaya başlamasından sonra yapılmalıdır. Bununla birlikte vefkin hazırlanması için medyum hocalarının karşı taraftan bütün bilgileri eksiksiz bir şekilde alması gerekir. Bunun sonucunda da vefk hazırlama adımlarına başlanmalıdır. Aşağıda vefkin hazırlanmasında takip edilmesi gereken yollar sırasıyla anlatılmaktadır:

 • Vefkin hazırlanması için ilk olarak kişisel bilgilerin medyum hocasına verilmesi gerekir.
 • Medyum hocası kişisel bilgileri aldıktan sonra karşı taraf için özel bir vefk hazırlar.
 • Vefkin hazırlanmasında beyaz kâğıda dualar ve tılsımlı sözcükler yazılır.
 • Vefk hazırlandıktan sonra üçgen şeklinde katlanır.
 • Bu işlemin ardından vefk medyum hocasından alınarak yatak odasında kimsenin göremeyeceği bir yerde veya kıyafetlerin arasında saklanmalıdır.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde tamamlanmasının sonucunda vefk yaptıranlar, hayatları boyunca bütün kötülüklerden veya büyülerden korunmuş olur. Bu sayede  yaşamlarında hep olumlu durumlar meydana gelir.

Vefk Yaptıran Kişilerin Durumu

Vefklerin iyi niyetler doğrultusunda hazırlanması sonucunda vefklerin her zaman olumlu etkileri meydana gelir. Özellikle hayatları boyunca yanlarında vefk taşıyan kişiler, her zaman diğer insanlara göre daha avantajlı ve başarılı bir konumda olur. Çünkü, vefkler her zaman insanların başarılı olmasında veya kötülüklerden korunmasında çok büyük rol oynar. Özellikle hastalıklardan ve nazardan koruyarak sizin daha dirençli olmanıza yardımcı olur.

Vefki hazırlayacak olan medyum hocaları bazı noktalara dikkat etmelidir. Özellikle vefki yazarken kesinlikle tükenmez kalem kullanılmamalıdır. Bunun yerine safran malzemesi ile vefkler yazılmalıdır. Safran ile yazılan vefklerin etkisi daha kuvvetli olur.

Bunun haricinde vefk hazırlamaya geçilmeden önce muhakkak abdest alınmalıdır. Abdestsiz yapılan verfler hiçbir şekilde etkisini göstermez. Bununla birlikte vefki yazacak hocanın çok iyi bir şekilde vefke odaklanması gerekir. Bunun sonucunda vefk doğru bir şekilde yazılarak kısa sürede karşı tarafta yansımasını ve tesirlerini göstermeye başlar.

Vefk Kaç Çeşittir?

Vefkin hazırlanmasında edilen niyetlere göre birçok türleri mevcuttur. Aşağıda vefk türleri hakkında detaylar sırasıyla listelenmektedir:

 • Genellikle vefkler, şans, kısmet ve başarı odaklı yapılır.
 • Bununla birlikte büyüden ve sihir gibi olaylardan korunmak ve kurtulmak için yaptırılır.
 • Aynı zamanda vefkin hazırlanmasında aşık etme ve bağlama niyetleri de edilir.
 • Bunun dışında evli çiftler de aralarındaki sorunları halletmek için vefk hazırlatabilir.
 • Bunun yanı sıra hastalıklardan ve nazardan korunmak isteyenler, medyum hocalarına vefk hazırlatarak daha sağlıklı bir şekilde yaşayabilir.
 • İş hayatında daha yüksek konumlara ve mevkilere gelmek isteyenler de vefk yaptırabilir.
 • Öğrencilerin sınavlarda başarılı puanlar almaları için ebeveynler çocukları için vefk hazırlatabilir.
 • Bunun haricinde cinlerden ve iblislerden korunmak ve bunları kendinizden uzaklaştırmak için vefk hazırlatma şansınız vardır.

Yukarıda verilen vefk çeşitlerinden istediğinizi seçerek işinde uzman olan medyum hocasına gidip kısa sürede vefki hazırlatıp hayatınızın daha güzel bir şekilde şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

Vefki Herkes Yapabilir Mi?

Herkesin vefk hazırlaması mümkün değildir. Vefkin hazırlanmasında kişilerin vefk ilmini çok iyi bir şekilde bilmesi gerekir. Bununla birlikte vefk hazırlanmasında doğuştan da yeteneklerin olması gerekir. Her insana bu yetenekler ne yazık ki verilemez. Bunun dışında vefk hazırlayacak insanların çok iyi seviyede Arapça diline hâkim olması gerekir. Bunun yanı sıra Kuran-ı Kerim’de yer alan ayetlerin ve surelerin okunuşlarını veya anlamlarını iyi seviyede bilmeleri gerekir.

Bunun haricinde vefk hazırlamada esma-ül hüsnaların sırları ve faziletleri en ince ayrıntısına kadar öğrenilmelidir. Bu yüzden vefk hazırlama işleminin yapılmasında eğitim almakta yarar vardır. Eğitimsiz bir şekilde vefklerin yazılması durumunda etkisini göstermesi imkânsızdır. Vefk hazırlatmak isteyenler, vefk ilmini çok iyi bilen ve daha önceden vefk yazma konusunda donanımı veya tecrübesi olan medyum hocalarına gitmelidir.

Vefkin Yapılma Nedenleri Nelerdir?

Vefkin yaptırılmasında birçok nedenler meydana gelir. Özellikle evliliklerinde ve ilişkilerinde sorunlar yaşayan çiftler, medyum hocasına vefk yaptırarak ilişkilerinin daha kuvvetli olmasını sağlar. Bununla birlikte ebeveynlerin çocukları ile yaşadıkları problemlerin ortadan kalkması amacı ile de vefk hazırlanabilir. Bunun yanı sıra insanların ruhsal anlamda arınmaları ve bütün  kötü enerjilerden  kurtulmaları için de vefk hazırlanabilir.

Bunun haricinde iş ve kariyerlerinde daha çok başarı ve kazanç elde etmek isteyenler,  işinde ehli olan medyum hocalarına giderek vefk yaptırabilir. Bütün bu niyetlerin ve amaçların  sonucunda vefke sahip olanlar, hayatları boyunca her zaman daha güzel bir  konumda ve psikolojide olur. Dileyen herkes, vefk hazırlatarak daha güzel yaşam sürdürebilir.

Vefki Hangi Kişiler Yaptırabilir Mi?

Vefki, yaptırma düşüncesinde olan her insan medyum hocasına giderek gönül rahatlığı ile yaptırabilir. Vefkin yapılmasının sonucunda insanların yaşamlarında çok güzel değişimler meydana gelir. Özellikle vefki sürekli yanından ayırmayanlar, her türlü beladan ve  kötülüklerden korunur. Bununla birlikte vefki evinde saklayan kişilerin her zaman evlerinde  bolluk ve bereket eksik olmaz.

Bunun dışında vefki yaptıranlar, hayatlarında hastalıklardan, nazardan ve büyüden korunmuş olur. Bunun için yaşamlarını daha iyi bir şekilde yaşamak isteyen herkes, vefk hazırlama  konusunda çok tecrübeli olan medyum hocalarına gidebilir. Vefkin etkisinin iyi bir şekilde oluşması için muhakkak niyetlerin iyi bir şekilde edilmesi tavsiye edilir.

Vefk nasıl yapılır? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Vefkin Hazırlanmasında Okunması Gereken Sureler

Vefk hazırlanırken vefkin tutması için Kuran-ı Kerim’den okunması gereken sureler ve ayetler vardır. Bu surelerin ve ayetlerin okunması sonucunda vefkin etkisi daha çabuk bir şekilde ortaya çıkar. Aşağıda vefk hazırlanırken okunması gereken sureler sırasıyla verilmektedir:

 • Ayet El Kürsi: Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Bakara Suresi: Vettebeu ma tetlüş şeyatıynü ala mülki Süleyman ve ma kefera süleymanü ve lakinneş şeyatıyne keferu yüallimunen nasas sıhra ve ma ünzile alel melekeyni bi babile harute ve marut ve ma yüallimani min ehadin hatta yekula innema nahnü fitnetün fe la tekfür fe yeteallemune minhüma ma yüferrikune bihı beynel mer’i ve zevcih ve ma hüm bi darrıne bihı min ehadin illa bi iznillah ve yeteallemune ma yedurruhüm ve la yenfeuhüm ve le kad alimu le menişterahü ma lehu fil ahırati min halakıv ve le bi’se ma şerav bihı enfüsehüm lev kanu la’lemun. Ve lev ennehüm amenu vettekav le mesubetüm min ındillahi hayr lev kanu ya’lemun.Ya eyyühellezıne amenu la tekulu raına ve kulünzurna vesmeu ve lil kafirıne azabün elım. Ma yeveddüllezıne keferu min ehlil kitabi ve lel müşrikıne ey yünezzele aleyküm min hayrim mir rabbiküm vallahü yehtessu bi rahmetihı mey yeşa’ vallahü zül fadlil azıym. Ma nensah min ayetin ev nünsiha ne’ti bi hayrim minha ev misliha e lem ta’lem ennellahe ala külli şey’in kadır. E lem ta’lem ennellahe lehu mülküs semavati vel ard ve ma leküm min dunillahi miv veliyyiv ve la nasıyr. Em türıdune en tes’elu rasuleküm kema süile musa min kabl ve mey yetebeddelil küfra bil ımani fe kad dalle sevaes sbil. Vedde kesırum min ehlil kitabi lev yerudduneküm mim ba’di ımaniküm küffara hasedem min ındi enfüsihim mim ba’di ma tebeyyene lehümül hakk fa’fu vasfehu hatta ye’tiyellahü bi emrih innellahe ala külli şey’in kadır. Ve ekıymus salate ve atüz zekah ve ma tükaddimu li enfüsiküm min hayrin teciduhü ındellah innellahe bi ma ta’melune besıyr. Ve kalu ley yedhulel cennete illa men kane huden ev nesar tilke emaniyyühüm kul hatu bürhaneküm in küntüm sadikıyn. Bela men esleme vechehu lillahi ve hüve muhsinün fe lehu ecruhu ınde rabbihı ve la havvfün aleyhim ve la hüm yahzenun.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Vefk Nedir? Vefk Taşımak, Tılsım Yaptırmak Günah Mıdır?

Vefk yaptırıp taşımanın günah olup olmadığı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Manevi ilimler... Devamını oku

Vefk ve Muska Arasındaki Fark Nedir? Vefkler Büyü Müdür?

vefk nedir
Vefk ve muska uygulamaları arasındaki farklar manevi ilimler ile ve özellikle havas ilimleriyle yakından ilgilenen kişilerin... Devamını oku

Vefk, Celp, Tılsım, Dua ve Büyü Arasındaki Fark Nedir?

vefk nedir
Vefk, celp, tılsım, dua ve büyü manevi uygulamalarının farkları, maneviyatın ve ruhani işlemlerin insan yaşamında ne... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Muhabbet Vefki Kaç Günde Etki Eder Tutar? 

muhabbet vefki nasil yapilir
Muhabbet vefkinin tutma süresi, vefkin hazırlandığı kişinin özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Çünkü, muhabbet vefki, kişisel bilgiler... Devamını oku

Vefk Neden Gömülür, Suya Atılır ve Yakılır?

vefk neden suya atilir
Vefklerin gömülmesi, suya atılması ve yakılması vefk geleneklerinden bir tanesidir. Her şeyi yapmanın belli bir kuralı... Devamını oku

Vefk Neden Etki Etmez, Vefkler Neden Tutmaz?

vefk neden etki etmez
Vefklerin etki etmemesi özellikle vefk yapan hocaların ne yaptıklarını bilmedikleri durumlarda söz konusu olur. Daha önceden... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz