Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşık Etme Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Aşık etme büyüsü etkileri ve belirtileri nelerdir, nasıl yapılır, etki süresi ne kadar? Aşık etme büyülerini kimler yapabilir? Merak ediyorsanız yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Aşık Etme Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Aşık etme büyüsünün yapılması ile hayatınızın aşkı diye düşündüğünüz kişinin size de aynı duyguları beslemesi sağlanır. Bunun sonucunda karşılıklı olarak aşık olma ve bağlanma durumları meydana gelir. Bu sayede istediğiniz insanla sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşama şansını elde etmiş olursunuz. Aşık etme büyüsünün yapılmasında doğru sonuçların meydana gelmesi için muhakkak işinde uzman olan medyum hocalarının tercih edilmesi gerekir.

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsünün yapılmasında birçok sebepler ortaya çıkar. Bu büyü sayesinde platonik olarak duyulan aşk duyguları her zaman karşılık bulur. Bunun dışında evli çiftlerin veya sevgililerin aralarındaki sorunlar bu büyü sayesinde tamamen ortadan kalkar ve çiftler her zaman mutlu bir şekilde ilişkilerini veya evliliklerini sürdürmeye devam eder.

Aşk büyüsü aynı zamanda çok uzaktaki birine de uzman medyum hocası ile kolay bir şekilde yapılabilir. Yani aşk büyüsünün yapılmasında yakın olma durumu önemli değildir. Büyünün yapılacağı kişinin resmi veya özel eşyaları üzerinden aşk büyüsü hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir. Bunun için kesinlikle medyum hocası ile beraber çalışmak gerekir.

Papaz büyüsü etkileri ve belirtileri nedir? Gerekli bilgiler yazımızdadır.

Aşk Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Aşk büyüsünü dileyen herkes gönül rahatlığı ile yaptırabilir. Büyünün doğru ritüeller ile yapılması durumunda aşk büyüsünün tesiri kuvvetli bir şekilde ortaya çıkar. Bunun sonucunda da büyünün yapılmasında hangi niyeti ettiyseniz, o niyet gerçekleşmiş olur. Özellikle aşk büyüsünü karşılık bulamadığınız aşkınız için yaptırabilirsiniz.

Bunun dışında eski eşinizin veya eski sevgilinizin size geri dönmesini de aşk büyüsü ile sağlayabilirsiniz. Bunun sonucunda eski eşiniz veya eski sevgiliniz çok pişman olup size geri dönmek ister ve bir ömür boyu sizden başkasına asla bakmaz. Bu yüzden aşk büyüsünü dileyen herkes istedikleri türde yaptırabilir.

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyüsünün doğru bir şekilde yapılmasından sonra etkilerini ve belirtilerini göstermesi kısa sürede meydana gelir. Uzman medyum hocası ile yapılan aşk büyüsü, genellikle yaklaşık olarak 1 ay içerisinde etkisini tamamen büyünün yapıldığı kişinin üzerinde göstermeye başlar. Aşağıda aşk büyüsünün meydana getirdiği durumlar detaylı bir şekilde verilmektedir:

  • Aşk büyüsünü istediğiniz kişiye yaptığınız zaman büyünün etkisinde kalan kişi, tüm sosyal çevresinden uzaklaşır ve yalnızca sizinle birlikte olmak ister.
  • Bununla birlikte aşk büyüsünün yapılmasından sonra büyünün yapıldığı kişi, sadece büyüyü yapanı düşünür ve hep ona karşı özlem duygusu içerisinde olur.
  • Bunun dışında büyünün yapıldığı kişi sürekli olarak rüyalarında büyüyü yapan kişinin simasını görür ve onunla buluşmak için fırsatlar oluşturmaya başlar.

Yukarıda verilen belirtilerin meydana gelmesi sonucunda aşk büyüsünün yapıldığı kolay bir şekilde anlaşılır.

Birine Aşk Büyüsü Nasıl Yaptırılır?

Birine aşık etme büyüsünün yapılması için ilk olarak medyum hocasına gidilmesi gerekir. Medyum hocası kişiye özel olarak aşk büyüsünü hazırlamaya başlar. Bunun için büyünün yapılacağı kişinin resmini veya özel bir eşyasını sizden talep eder. Resmin veya özel eşyanın üzerine kişiye özel olarak tılsımlı sözcükler ve dualar okur. Bu işlemlerin yapılmasının ardından resmin veya eşyanın evde saklanması durumunda büyünün etkisi yaklaşık olarak 1 ay içerisinde hemen etkisini göstermeye başlar. Bunun sonucunda da karşılıklı olarak aşk duyduğunuz insanla ilişki yaşamaya başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda eşinizi veya sevgilinizi eve döndürerek sizden başka kimseye bakmamasını da sağlayabilirsiniz. Aşk büyüsünün yapılmasında muhakkak medyum hocasının desteğini almanız gerekir.  Yani bu büyünün yapımını kesinlikle evde denememelisiniz.

Aşk Büyüsünün Sonuçları

Aşk büyüsünün yapılmasından sonra meydana gelen değişimler vardır. Bu değişimler sonucunda aşk büyüsünün doğru bir şekilde yapıldığı anlaşılır. Aşağıda aşk büyüsünün uzman medyum hocası tarafından yapılmasından sonra 1 ay içerisinde ortaya çıkan değişimler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Bu değişimleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Aşk büyüsünün yapıldığı kişi, sürekli olarak büyüyü yapan kişiyi derin duygular içerisinde düşünmeye başlar.
  • Bunun dışında aşk büyüsünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan kişi, sizinle görüşmek için planlar kurmaya başlar.
  • Aynı zamanda büyünün yapılmasından sonra büyünün yapıldığı kişi, çevresine karşı agresif ve öfkeli tavırlar sergileyerek yalnızlaşma yolunda ilerlemeye başlar. Bunun sonucunda da içine kapanarak yalnız kalmak ister.

Yukarıda verilen belirtiler doğrultusunda aşk büyüsünün yapılmasından sonra aşık olmasını istediğiniz kişi size deliler gibi bağlanarak aşık olur ve sonsuza kadar sizin yanınızda kalmak ister.

Aşk Büyüsünün Etkisini Gösterme Vakti

Aşk büyüsünün etkisini göstermesinde gerekli olan süre, büyünün hangi medyum hocası tarafından yapıldığına bağlıdır. İşinde uzman olan medyum hocası tarafından aşk büyüsünün yapılması durumunda etkisi kısa sürede ortaya çıkar. Bununla birlikte aşk büyüsünün belirtilerini yansıtmadaki süre, büyünün yapıldığı kişilerin karakteristik ve fiziksel yapısına göre de farklılık gösterir.

Fakat aşk büyüsü genel olarak doğru ritüellerle yapıldığı zaman ortalama 1 ay içerisinde etkisini ve belirtilerini göstermeye başlar. Bunun sonucunda da büyünün yapıldığı kişi, büyünün tesiri altına komple girmiş olur.

Aşk Büyüsü Etki Eder Mi?

Aşk büyüsünün doğru adımlarla yapılması durumunda etkisini kuvvetli bir şekilde göstermesi meydana gelir. Bu büyünün derin duygular hissettirmesinden dolayı büyünün etkisi altında olan taraf, büyüyü yapana kör kütük aşık olur ve sonsuza kadar onunla bir ömür boyu beraber mutlu bir şekilde yaşamak ister.

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra etkisi ağır bir şekilde ortaya çıkar. Büyünün yapıldığı kişi, sanki kendi duygusu ile aşık olduğunu zanneder. Bunun sonucunda da kendisine büyü yapıldığını hiçbir şekilde anlamaz. Bu yüzden aşk büyüsünün etkisinin doğru bir şekilde meydana gelmesi ve etkisini kuvvetli bir şekilde göstermesi için işinde uzman olan medyum hocasına giderek büyüyü yaptırmakta yarar vardır.

Kişi Kendine Aşk Büyüsü Yaptırabilir?

Aşk büyüsünü kendinize de yaptırmanız mümkündür. Bu büyüyü kendinize yaptırmanız durumunda içinizde var olmayan sevgi ve aşk kavramları ortaya çıkar. Bunun sonucunda da size aşık olan kişilerin aşklarına şans vererek onlarla tanışma fırsatını elde edebilirsiniz. Aşk büyüsünü kendinize yaptırmanız durumunda aynı zamanda evliliğinizi de kurtarmış olursunuz. Evliliğinizde meydana gelen problemler veya eşinize olan ilgisizliğiniz bu büyü sayesinde ortadan kalkar ve eşinize- evinize bağlı bir şekilde hayatınızı sürdürmüş olursunuz.

Bu büyüyü yaptırmak için ilk olarak medyum hocasına giderek kişisel bilgilerinizi ve doğum bilgilerinizi vermeniz gerekir. Bu bilgiler doğrultusunda medyum hocası size özel olarak bir büyü hazırlar ve yapılan aşk büyüsü 1 ay içerisinde etkisini üzerinizde göstermeye başlar.

Aşk Büyüsü İle Birini Bağlama

Aşk büyüsü ile eşinizi veya sevgilinizi kendinize daha da bağlayarak ileriki zamanlarda ilişkinizde veya evliliğinizde sorunların meydana gelmesini önleyebilirsiniz. Aşk büyüsü ile eşinizin size deliler gibi bağlanarak her zaman sadık kalmasını sağlayabilirsiniz. Bunun sonucunda da eşiniz hiçbir zaman dışarıya bakmaz ve her zaman sizin yanınızda olur. Bunun dışında aşk büyüsü ile karşılıksız olan aşkınıza karşılık bulayarak mutlu bir şekilde sonsuza kadar sevdiğiniz adamla veya kadınla yaşama şansını elde edebilirsiniz. Aşk büyüsünün etkisinin kuvvetli ve hızlı bir şekilde ortaya çıkması için medyum hocasına gitmelisiniz.

Bağlama büyüsü etkileri ve belirtilerine yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Bozulması

Aşk büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı bozulması evde yapılamaz. Bunun için sadece medyum hocasına giderek yeni bir vefk veya muska hazırlatmanız gerekir. Medyum hocası büyünün bozulması için hazırladığı vefk veya muska sayesinde 1 hafta içerisinde büyü etkisini tamamen uzaklaştırmaya başlar. Bunun sonucunda büyünün yapıldığı kişi eski davranışlarına geri dönerek büyünün etkisi ile bağlandığı kişiden direkt ayrılır.

Bunun dışında aşk büyüsünün bozulmasında 7 gece boyunca Kuran-ı Kerim’de yer alan surelerin ve ayetlerin okunması gerekir. Bu surelerin sabah ve akşam günde 3 defa okunması durumunda 7 günün sonunda büyü etkisini tamamen uzaklaştırır ve bu sureleri okuyanlara bir daha hiçbir büyü etki etmez. Aşağıda aşk büyüsünün bozulmasında etkili olan sureler detaylı bir şekilde listelenmektedir:

  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın. Meselühüm ke meselillezistevkade nara fe lemma edaet ma havlehu zehebellahü bi nurihim ve terakehüm fı zulümatil la yübsırun, Summüm bükmün umyün fe hüm la yarciun, Ev ke seyyibim mines semai fıhi zulümatüv ve ra’düv ve bark yec’alune esabiahüm fı azanihim mines savaıkı hazeral mevt vallahü mühıytum bil kafirın, Yekadül berku yahtafü ebsarahüm küllema edae lehüm meşev fıhi ve iza azleme aleyhim kamu ve lev şaellahü le zehebe bi sem’ıhim ve ebsarihim innellahe ala külli şey’in kadiyr.
  • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz