Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Aşk Büyüsünün İnsan Üzerindeki Etkileri, Zararları ve Belirtileri Nelerdir?

Aşk büyüsünün insan üzerindeki etkileri nelerdir? Aşk büyüsünü kimler yapabilir? Aşk büyüsü ile ilgili bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Aşk Büyüsünün İnsan Üzerindeki Etkileri, Zararları ve Belirtileri Nelerdir?

Aşk ve bağlama büyüsünün etkileri, aşk büyüsüne başvurmak isteyen ya da kendileri veya sevdikleri üzerinde aşk büyüsü yapıldığından şüphelenen kişilerin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Bağlama büyüleri arasında yer alan aşk büyüleri, bilindiği üzere en sık başvurulan manevi yöntemler arasında yer almaktadır. Çok eski zamanlardan beri hem kadınlar hem de erkekler tarafından sevdikleri kişileri elde etmeden en çok destek alınan manevi uygulama olan aşk büyüsünün insan üzerindeki etkileri de merak konusu haline gelmiştir. Pek çok çeşidi olduğu bilinen aşk büyüsünün insanları üzerindeki zararları ve belirtileri de kadınların ve erkeklerin en çok merak ettiği konulardan biri olarak günümüzde de yoğun ilgi görmektedir.

Kadim büyü kitaplarında ve özellikle günümüzde havas ve ledün ilimlerinde engin bilgi ve birikime sahip olan medyum hocaların ellerinde bulundurdukları güvenilir kitabelerde aşk büyülerinin en çok yer kapladığı dikkatlerden kaçmamaktadır. Günümüzde hem kadınlar hem de erkekler sevdikleri kişiler tarafından aşklarına karşılık görebilmek adına bu tür uygulamalara başvurmaktadır.

Aşk büyüsünü yaptırmak günah mıdır? İnceleyebilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Yapılışı birbirinden değişse de aşk büyüsünün etkileri genellikle ortak sonuçlar ortaya koymaktadır. Havas ilimlerindeki aşk vefki ve tılsımı uygulamalarının yanı sıra kadim büyü kitaplarında kendine yer bulan denenmiş aşk büyüleri, kadın veya erkek fark etmeksizin insanlar üzerinde benzer sonuçların görülmesine neden olmaktadır. Aşk büyüsünün yönlendirildiği insan üzerindeki etkileri genel olarak şunlardan oluşmaktadır:

 • Hızlı ya da yavaş etki göstermesi fark etmeksizin büyüye maruz kalan kişi sürekli sevdiğini yanında görmek isteyecektir.
 • Daha önceden olmadığı kadar kendisini aşık olduğu kişiye bağlayacak ve onsuz bir hayatı düşünemeyecek duruma gelecektir.
 • Aşk büyüsünün etkisinde olan kadın ya da erkek sevdiği kişi için maddi ve manevi tüm imkanlarını seferber etmekten hiçbir çekince duymayacaktır. Tüm mal varlığını sevdiği kişinin mutlu olması için bir pul gibi harcayabilecek kadar gözü kararacaktır.
 • Aşk büyüsünden etkilenen kadınlar ve erkekler tüm ruhsal ve bedensel benliklerini karşılık beklemeden sevdikleri erkeğin veya kadına sunacaktır.
 • Aşk büyüsü etkisinde olan kişi, sevdiği kişi dışında arkadaşları, ailesi ve benzeri çevresinde bulunan kişileri önemsemeyecek sadece sevdiği kişinin mutluluğu için hareket edecektir.
 • Aşk büyüsünün tesir ettiği kişi rüyalarında dahi sevdiği kişiyi görecektir.
 • Aşk büyüsünün yönlendirildiği kişi sevdiği kadını veya erkeği yanında görmediği zaman mutsuz olacağı gibi sevdiği insanın yanında dünyanın en mutlu kişisi olarak kendini şanslı görecektir. Sevdiği kişi ona kötü davranıp, onun sevgisini kullansa dahi bu durumdan hoşnutluk duyacaktır.

Aşk Büyüsü Zararlı Mıdır?

Genel olarak internet üzerinde bu konu ile ilgili yapılan araştırmalarda aşk büyüsü zararları konusunda ılımlı yaklaşıldığı görülmektedir. Pek çok kişi aşk büyüsünün zararlı olmadığını iddia ederek bu tür uygulamaların herkes tarafından icra edilmesi gerektiği ve kolaylıkla yapılabileceği ifade edilmektedir. Ancak aşk büyüsü insanların hayatlarını tamamen kaydıracak şekilde zararlı sonuçlar ortaya koyabileceği gibi çok tehlikeli bir büyü haline de gelebilir.

Esasında kişinin aşkına karşılık bulması ve sevdiği kadar karşıdan da sevgi görmesi gibi masum sebeplere dayanılarak icra edilen aşk büyüleri ne yazık ki hiç de fark edilmeden çok büyük etkilere ve zararlara neden olabilmektedir. Büyünün ciddi bir iş olduğu unutulmamalıdır bu sebeple gizli ilimler ile ilgili bilinmesi gereken bilgilere hakim olunmasının yanında bu alanda pek çok kez büyü icra edilmesi yani tecrübeli olunmasını gerektirmektedir.

Bu yüzden sevdiğiniz kişi ile bir ömür boyunca mutlu ve mesut bir hayat kurmak için manevi ilimler konusunda sıradan insanlardan üstün bilgi birikimi ve yeteneklere sahip medyum hocaların desteğine başvurulması tavsiye edilmektedir. Dünya dışı varlıklar ile doğrudan iletişim kurabilen bu medyum hocalar, aynı zamanda kişilerin aşk büyüsü yan etkileri konusunda bilgi sahibi olmasını da sağlamaktadır. Bu sebeple sorumlulukları üstlenmeyi göze alamayan kişiler, aşk büyüsü yerine daha tehlikesiz manevi aşk uygulamalarını tercih edebilmektedir.

Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Aşk büyüsünün zararlı olmasında da en büyük sebep olarak gösterilen unsurların başında da aşk büyüsü belirtileri gelmektedir. Aşk büyüsünün kadın veya erkek üzerinde cinsiyet ya da evli veya bekar olmaları fark etmeksizin gösterdiği belirtiler hem psikolojik hem de fiziksel belirtiler olabilmektedir. Her ne kadar aşk büyüsünün pek çok çeşidi olsa da bu tip manevi uygulamalar ile ortaya çıkan sonuçlar genellikle birbirleri ile benzerlik göstermektedir. Aşk büyüsü belirtileri nelerdir sorusunun yanıtı için şu belirtileri öne sürmek mümkündür:

 • Kişinin bulunduğu ortamdan sürekli kaçma isteğinde olması,
 • Sevdiği ve aşık olduğu kişi dışında diğer insanlarla iletişim kurmayı kesmesi,
 • Ailesini ve arkadaşlarını değersiz görüp hatta kendi hayatını da ikinci plana atarak sevdiği kişinin etrafında pervane olması,
 • Kişinin gözlerinde kızarıklıkların görülmesi,
 • Fiziksel işlerle uğramasalar bile sürekli yorgun olmaları, dinlendiklerinde bile kendilerini yorgun hissetmeleri,
 • Uykuya dalmakta güçlük çekmeleri, rüyalarında çoğunlukla aşık oldukları kişi ile birlikte bir şeyler yaptıklarını görmeleri ancak sevdiklerini görmedikleri zamanlar sürekli kabus ve kötü rüya görmeleri,
 • Algılamada ve zekayı kullanmada problemler yaşamaları, büyünün tesiri altındaki kişilerin giderek aptallaşması
 • Hafıza bozukluğu ve çok yakın zamana dair şeyleri bile hatırlamada güçlük çekme

Aşk Büyüsünü Kimler Yapar?

Aşk büyüsünün pek çok farklı yöntemi bulunmaktadır. Günümüzde en fazla tercih edilen manevi uygulamaların başında aşk büyüleri gelmektedir. Hatta bu tür büyü uygulamaları ile birbirlerine aşık edilen kişilerin, bu tür uygulamalar sayesinde mutlu ve mesut evliliklere yelken açtıkları da bilinmektedir. Aşk büyüsü yapılışı konusunda pek çok farklı uygulamanın olduğu bilinmektedir. Ancak bu yöntemleri kendi başınıza uygulamanız, uygulasanız dahi etkili sonuçlar alsanız mümkün değildir. Dolayısıyla aşk büyüsünü en iyi şekilde icra edecek kişiler bu tür manevi uygulamaların uzmanlarıdır. Bu uzmanlar, manevi yönden sıradan insanların başaramadığı işlemlerde yüksek manevi kudrete sahip medyum kişilerdir. Dünya dışı varlıklar ile doğrudan iletişime geçebilen medyum hocalar bu sayede aşk büyüsünün başarılı bir şekilde icra edilmesini sağlayabilmektedir.

En etkili aşk büyüsü yapmak ciddi bir iştir ve gizli ilimler ile ilgili bilgilerin bilinmesi yanında tecrübede gerektirir. Aşk büyüsünde kısa sürede etkili sonuç alınması hiç de kolay değildir. Göründüğü kadar basit olmayan bu uygulamalarda bazı önemli ritüellerden faydalanılır, dualar ya da ayetler okunur. Bu işi en doğru uygulama ile yapacak olan kişi gizli ilimler konusunda bilgili, özel yeteneklere sahip kabiliyetli medyumlardır.

Resme bakarak aşk büyüsü yapılışını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Etkileri Kalıcı Mıdır?

Manevi ilimler ve uygulamalar üzerinde deneyim sahibi medyum hocaların icra ettiği aşk büyüleri çoğunlukla kalıcı etkiye sahiptir. Fakat bu büyülerin birtakım ritüeller yapılarak tekrar bozulması da mümkündür. Dolayısıyla bir kişiyi medyum hocanın hazırladığı vefkler ve tılsımlar ile kendinize aşık ettikten sonra dilerseniz 5 dilerseniz 10 yıl sonra bu büyünün etkilerini ortadan kaldırmak için yine deneyimli medyum hocalara başvurmanız yeterlidir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz