Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resme bakarak aşk büyüsü nasıl yapılır, kimler yapabilir ve etki süresi ne kadardır? Resme bakarak aşk büyüsü ile ilgili bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Fotoğrafa bakarak aşk büyüsü yapmak, günümüzde ilişkilerinde problem yaşayan pek çok kişinin en çok tercih ettiği manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Nitekim herkes gönül işlerinde mutlu bir beraberliği olsun istemektedir. Ancak bu durum her zaman mümkün olmayabilir. Aşk gibi ikili ilişkilerde kişiler birbirlerini tam olarak tanıyana kadar geçen sürelerde çeşitli sorunlar patlak verebilir ve bu süreçte ayrılıklar yaşanabilir. Bu tür durumlardan kaçınmak isteyen kişiler manevi yönden aşk büyüsü gibi pek çok başarılı sonuçlar veren uygulamalara başvurması da kaçınılmaz olmaktadır. Resme bakarak yapılan aşk büyüsü de bu tür başarılı sonuçlar veren bağlama büyüsü uygulamaları arasında yer almaktadır.

Havas ve Ledün ilimlerinde deneyimli medyum hocalar tarafından da icra edilen bağlama ve aşk büyüleri, günümüzden yüzyıllar öncesi bir geçmişe dayanmaktadır. Kadın ve erkek fark etmeksizin hem bekarlara hem de evli kişilere yönelik icra edilen aşk büyüleri arasında fotoğraf yani kişinin resmi kullanılarak yapılan uygulamalar da geniş bir yer tutmaktadır. Fotoğraf kullanılarak yapılan aşk büyülerinde kişinin nerede ve hangi şehirde olduğu gibi bilgiler önem taşımamaktadır. Bu tür büyüler mesafe tanınmaksızın uzaktan da icra edilebilen büyüler arasında kabul görmektedir.

Uzaktan yapılan büyü nasıl anlaşılır? Merak ediyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

Resimle Aşk Büyüsü Yapma

Son dönemde aşk büyüsü yapmak isteyenlerin en sık merak ettikleri konuların başında resimle yapılan aşk büyüsü uygulamaları gelmektedir. Bağlama büyüsü manevi uygulamalarının en temelinde büyünün yönlendirileceği kişinin bir adet fotoğrafının bulunması gerekmektedir. Bu durumun zaruri bir niteliği olduğu unutulmamalıdır. Medyum hocaların da en çok dikkat ettiği konulardan biri olan fotoğrafın ya da resmin bulunması büyünün başarılı bir şekilde icra edilmesinde ihtiyaç duyulan en temel faktörler arasında yer almaktadır.

Yapılan tüm bağlama işlemlerinde olduğu gibi fotoğrafla icra edilen aşk büyüsü uygulamalarında da resmin önemi oldukça büyüktür. Bu sebeple büyünün icra edilmesinde ve büyü hüddamının göreve çağrılmasında en etkili malzemelerin başında bu tür fotoğraflar yer almaktadır. Resimle aşk büyüsü yapma uygulamaları, özellikle son yıllarda giderek popüler bir hale gelmiştir. Bu tür uygulamanın avantajları olduğu gibi birtakım dezavantajları da bulunmaktadır.

Resimle Aşk Büyüsü Yapmanın Avantajları

İlk olarak bu tür bağlama büyüsünün neden günümüzde en çok tercih edilen uygulamalar arasında olduğuna değinmek faydalı olacaktır. Kadın ve erkek fark etmeksizin aşık oldukları kişiler tarafından sevilip aşklarına karşılık görmek isteyen kişiler pek çok yönden avantajlı olan resimle aşk büyüsü yapma yöntemlerine yoğun ilgi göstermektedir. Resimle aşk büyüsü yapmanın en bilinen avantajları şunlardan oluşmaktadır:

  • Sevdiğiniz kişinin resmine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Büyü yapılacak kişinin sosyal medya hesaplarından veya kullandığı uygulamalarından profil resmini kullanarak aşk büyüsünü icra edebilirsiniz.
  • Bu fotoğrafların ve resimlerin dijital formdan çıkarılarak fiziki bir forma kavuşturulması gerekmektedir. Dolayısıyla bu fotoğrafları tarayıcıda bastırarak büyünün icra edilmesi için en gerekli malzemeye sahip olabilirsiniz.
  • Büyüde kullanılacak fotoğrafta sizin de olmanız gerekmemesi en büyük avantajdır.
  • Büyünün zamandan ve mekandan bağımsız olduğu bilinmelidir. Bu avantaj sayesinde büyünün yönlendirileceği yani aşık olması istenen kadın veya erkeğe yakın olmadan da kilometrelerce öteden aşk büyüsünü icra etmek mümkün olabilmektedir.

Resimle Aşk Büyüsü Yapmanın Sonuçları

Tüm bağlama büyülerinde olduğu gibi fotoğrafla yapılan aşk büyüsü uygulamalarında da sonuçlar çok hassas bir konuya işaret etmektedir. Çünkü bu tür uygulamalarda kadim büyü kitaplarında belirtilen usul ve esaslara uygun hareket edilmediği durumlarda her zaman sonuçlar tam da beklendiği gibi olmayabilmektedir. Bu sebeple medyum hocaların tecrübeleri ışığında hazırlanan diğer bağlama vefkleri ve tılsımlar ile bu tür büyülerin manevi etkisinin güçlendirilmesinde fayda vardır. Tılsımlar ve vefkler aracılığıyla gerçekleştirilen fotoğrafla yapılan büyülerde  neredeyse %100 oranında başarılı olunduğu görülmektedir.

Bu tür başarılı manevi uygulamalarda istenen sonuçlara kısa sürede ulaşılması mümkündür. Dolayısıyla sevilen kişi fotoğrafla yapılan bağlama büyüsünün tesiri altında kalarak kısa zamanda kişinin aşkına ve sevgisine karşılık vermeye başlayabilir. Öte yandan evli kişilere yapılan fotoğraflı aşk büyülerinde ise ayrılmanın eşiğine gelen karı ve kocalar, bu büyünün tesiri altında kalarak sevdiklerine yeniden çok büyük bir aşk duyup bir araya gelmektedir.

Resim Büyüsü Nasıl Yapılır?

Manevi ilimler ve özellikle bağlama büyüleri hakkında internet üzerinden araştırma yapan kişilerin en çok merak ettiği konuların başında resim büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtları gelmektedir.  Fotoğraf ve ya resim kullanarak yapılan aşk büyüleri birbirinden farklı ritüellere sahip olması bakımından önem teşkil etmektedir. Bu uygulamalarda fotoğraf kullanılarak yapılan aşk büyüsü çeşitleri manevi ilimler içinde geniş bir yer tutmaktadır. Çünkü fotoğraf kullanılarak icra edilen bu tür büyüler hem kolay bir şekilde etkili sonuçlara ulaşılmasını sağlamakta hem de mesafe tanımaksızın etki etmektedir. Yani resimle icra edilen aşk büyüsünde büyünün yönlendirilip aşık olması istenen kişinin nerede ve kimlerle olduğunun bir önemi yoktur.

Uzaktan da uygulanabilen ve etkisi kısa sürede görülen bağlama büyüleri arasında yer alan resim büyülerinde en güçlü tesirleri ortaya koyan büyü uygulaması şüphesiz ki canbar büyüsüdür. Canbar aşk büyüsü malzemeleri arasında büyünün tesirinden etkilenmesi amaçlanan kişinin fotoğrafına da ihtiyaç duyulmaktadır.  Bu büyü kadim büyü kitaplarında en tehlikeli ancak en etkili sonuçlar ortaya koyan büyü çeşidi olarak bilinmektedir.

Sirkeli su ile yıkanmak veya tuz ile banyo yapmak büyü bozar mı? Yazımız içerisinden ayrıntılı bilgilere bakabilirsiniz.

Resimle Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadim büyü kitaplarında ve ilim sahibi medyum hocaların ellerinde bulundurdukları güvenilir büyü kitabelerinde en çok öne çıkan büyü çeşidi olan canbar aşk büyüsü, büyüden etkilenmesi istenen kişinin fotoğrafı ile icra edilen bir büyü çeşididir. Büyü hakkında kısa bir araştırma yapıldığında canbar büyüsünün uygulamasında gerçekleştirilen ritüellerin birçok farklı yönteme sahip olduğu da görülmektedir. Büyünün tesiri altında kalması istenen kişinin suretinin olması temel şarttır. Bu bir fotoğraf olabileceği gibi kişinin küçük maketi ya da heykeli de olabilmektedir. Dolayısıyla canbar büyüsünün en etkili şekilde sonuç vermesi için önemli olan büyü yapılacak kişiyi simgeleyen bir figürün mevcut durumda bulunmasıdır. En kolay elde edilen yukarıda da açıklamış olduğumuz gibi fotoğraftır. Kişinin sosyal medya hesaplarında bulunan fotoğraflar bile bu büyünün icra edilmesinde tercih edilebilmektedir. Fotoğrafa okunan aşk büyüsü olarak da bilinen canbar büyüsünün yapılışı konusunda birtakım ritüellere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Canbar Büyüsünün Yapılışı

Sevdiği kişinin fotoğrafına veya resmine sahip olanlar, canbar aşk büyüsünün yapılışı konusunda temel malzemeye sahip olmuş sayılmaktadır. Canbar büyüsü yapılışı uygulamalarında şu aşamalara tek tek riayet edilerek, tamamen bu ritüellere uygun bir şekilde büyüyü icra etmek mümkün olabilmektedir:

  • Büyünün tesiri altında kalması istenen kadın veya erkeği fotoğrafı ile bu kişinin aşık olması istenen kişinin fotoğrafı birbirinin üzerine konur.
  • Ardından bu fotoğrafların üzerine “Ya Vedud” ile “Ya Habib” esmaları 99 kere okunur. Her bir esmanın 99 kere okunmasına dikkat edilmelidir.
  • Okumalar bittikten sonra yan yana konulan fotoğrafların üzerine bir işaret konur. Büyü yaptıran kişi kendi fotoğrafına koyduğu işaretin altına kendisinin ve annesinin ismini yazar.
  • Aynı işlem büyü yapılan kişinin fotoğrafına da uygulanır ve bu sefer büyü yapılan kişinin ve annesinin adı yazılır.
  • Daha sonra bu fotoğraflar uygun bir dua kağıdının üzerine yapıştırılır ve bu dua duvara asılır.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz