Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ayetel Kürsi ile Yapılan Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

Ayetel Kürsi ile aşk büyüsü nasıl yapılır, etkisi ne kadardır ve kimler yapabilir? Ayetel kürsi ile aşk büyüsü bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Ayetel Kürsi ile Yapılan Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

Ayetel Kürsi suresi ile yapılan aşk büyüsü uygulaması, sevdiklerine kavuşmak için bütün yolları deneyen ancak bir türlü etkili sonuçlara ulaşamayan kişilerin başvurduğu manevi yöntemler arasında yer almaktadır. Özellikle sevdikleri tarafından terk edilen ve çok çaresiz bir duruma düşen kişileri, manevi yöntemler ile sevdiklerinin kendilerine geri dönmesini sağlayabilmektedir. İşte bu tür uygulamalarda Ayetel Kürsi ile yapılan aşk büyüsü devreye girmektedir.

Manevi uygulamalar ve aşk büyüleri arasında pek çok farklı çalışmanın bulunduğunu söylemek mümkündür. Kadim büyü kitaplarında yer alan ve nesilden nesle aktarılarak yüzyıllar öncesinden bugünlere kadar gelmeyi başaran bağlama büyüleri, farklı çeşitleri ile birbirinden farklı sürede etki göstermektedir. Ancak aşk büyüsü çeşitleri arasında özellikle sevdiklerinin kendilerine geri dönmesini isteyen kişiler Ayetel Kürsi ile yapılan manevi çalışmaları tercih etmektedir.

Ayetel Kürsi ile Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Bilindiği üzere manevi uygulamalar ile insanların gönüllerine hükmedebilmek, katılaşmış kalplere sevgi, aşk ve merhamet duygularını aşılayabilmek mümkün olmaktadır. Sevdikleri insanlar ile mutlu ve mesut bir yuva kurmak için ellerinden gelen tüm fedakarlıkları yaptıkları halde sevdikleri tarafından terk edilen kişilerin en çok tercih ettiği manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Ayetel Kürsi aşk büyüsü manevi ilimler ile ilgilenen ve hatta yaşamlarını bu tür uygulamalara adayan medyum hocalar tarafından sık sık icra edilmektedir.

Sevdikleri tarafından terk edilen kadın ve erkeklerin yanı sıra halk arasında kara sevda olarak adlandırılan ve karşılıksız aşk yüzünden günden güne bitap duruma düşenlerin kurtuluşunda etkili sonuçlar ortaya koyan Ayetel Kürsi ile yapılan aşk büyüleri, günümüzde de en çok başvurulan uygulamalardır.

Kısmet açma büyüsü ve duası nedir? İnceleyebilirsiniz.

Ayetel Kürsi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevdiklerine kısa sürede kavuşmak isteyenlerin en çok merak ettiği ruhani çalışmalar arasında yer  alan Ayetel Kürsi aşk duası yapılışı, bakımından üzerinde dikkatle durulması gereken bir çalışmadır. Ayetel Kürsi ile aşk büyüsü yapmak isteyenler genellikle bu alanda deneyim sahibi medyum hocaların desteklerine başvurmaktadır. Ancak sevdiklerini kısa sürede manevi yönden etkilemek ve Ayetel Kürsi suresinin fazileti ile kendilerine aşık etmek isteyenler bu tür dua ve büyü çalışmalarını kendi başlarına da icra edebilmektedir.

Ayetel Kürsi Suresinin fazileti ile bir kişiyi kendine bağlamak, muhabbeti artırmak ve bu kişi ile evlenmek isteyenlerin uygulaması gereken aşamalar manevi konularda deneyimli medyum hocalar tarafından şu şekilde tavsiye edilmektedir:

 • Aşık olması istenen kişiye yönelik niyet edilerek güzelce abdest alınmalıdır.
 • Sonra tam inanç ile yani en kalbi duygularla aşk etkisinin görülmesi için manevi çalışma öncesinde niyet edilmelidir.
 • Besmele-i şerif çekildikten sonra Ayetel Kürsi suresi şu tertibe uygun olarak okunmalıdır:
 • Sarı, beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, gri ve siyah renk olmak üzere 7 renkte ip alınır.
 • Her renk ipe 7 kere Ayetel Kürsi okunup 7 düğüm atılmalıdır.
 • Düğümlerin atılmasından sonra 7 renk ipi ele alınarak hepsini birden bükülerek bir araya getirilmelidir.
 • Sonra Ayetel Kürsi düğümlerle sırasıyla okunmalıdır.

Ayetel Kürsi ile Aşk Düğümü Büyüsü

Ayetel Kürsi’nin fazileti ile sevdiklerini kendilerine bağlamak isteyen kadın ve erkekler şu şekilde büyü ritüellerini yerine getirmesi gerekmektedir:

 • Bismillahirrahmanirrahim Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm. (okuduktan sonra ilk düğüm bağlanır.)
 • Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm (okuduktan sonra ikinci düğüm bağlanır.)
 • Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu indehü illa bi iznihi ya’lem. (okuduktan sonra üçüncü düğüm bağlanır.)
 • Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm La te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati ve me fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim. (okununca dördüncü düğüm bağlanır.)
 • Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm. (okununca beşinci düğüm bağlanır.)
 • Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm Late’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard menzellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehü vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma. (okununca altıncı düğüm bağlanır.)
 • Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma ve hüvel aliyyül azim. (okununca yedinci düğüm bağlanır.)

Ayetel Kürsi ile yapılan aşk büyüsü uygulamasında 7 adet düğüm atıldıktan sonra bu ipliğin ağır bir taşın altına konulmalıdır. Daha sonra şu tılsımlı sözlerin söylenmesi ve ipliğin bu taş altında muhafaza edilmesi sağlanmalıdır: Bu taş bu ipeği nasıl basarsa filanca kızı filanın  aşkını ve gönlünü kendime bağladım ve de bağlansın, Allah c.c. ın yardımıyla Ayetel Kürsi hakkı için“ denir.

72 saatte geri getirme duası ve büyüsü ile ilgili bilgilere de bakabilirsiniz.

Ayetel Kürsi İle Aşk Büyüsünden Dikkat Edilmesi Gerekenler

Havas ilim uygulamalarından biri olan bu tür manevi çalışmalarda mutlaka dikkat edilmesi gereken hususlara özen gösterilmesi gerekmektedir. Ayetel Kürsi ile aşk büyüsünde de dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İstenmeyen durumlarla karşılaşılmaması için bu tür uygulamaların münasip kişilerce yapılması gerekmektedir. Manevi ilimlerde tecrübeli kişilerin “iki tarafın keskin bir kılıç gibidir” diye adlandırdığı bu yöntemlerde havas ilimlerinde tecrübeli medyum hocaların desteğine başvurulması önemlidir.

Ritüellere geçildiği sırada mutlaka abdestli olmaya özen gösterilmelidir. Bunun yanı sıra Ayetel Kürsi Suresinin okunuşunun da Arapça usulüne uygun bir şekilde olmasına dikkat edilmelidir. Öte yandan bu manevi uygulamanın başarılı bir sonuç vermesi için Ayetel Kürsi Suresinin anlamını bilmek de faydalı olacaktır. Rahmani uygulamalar arasında yer alan Ayetel Kürsi ile aşk duası uygulamasında surenin Türkçe meali şu şekildedir:

 • “Allah o Allah’dır ki , kendisinden başka hiç bir ilah (Tanrı) yoktur.(O’ndan başka ibadete müstehak mabut yoktur.) O ezeli ve edebi hayat ile bizatihi (kendiliğinden) diridir (Bakidir). Zat ve kemal sıfatlarıyla yaratıkların (Mahlukatların) bütün işlerinde hakim ve kaimdir, her şey onunla kaimdir.O’nu ne bir dalgınlık, ne de bir uyku tutmaz.Göklerde ve yerde ne varsa hepsi onun.O’nun izni olmadıkça katında kim şefaat edebilir? O, bütün varlıkların (Dünya ve ahirete ait ) önlerinde ve arkalarında gizli ve aşikar her şeyini bilir.Onlar ( varlıklar-yaratıklar) ise, Allah’ın dilediği kadarından başka, ilahi ilminden hiçbir şey kavramazlar.O’nun kürsüsü(mülk ve saltanatı)gökleri ve yeri çevrelemiş,kapatmıştır.Gökleri ve yeri korumak, gözetmek ona zorluk ve ağırlık vermez.O, çok yüce, çok büyüktür.”

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz