Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Büyü Bozma Duaları, Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma duaları, büyü nasıl bozulur, kimler büyü bozar ve yapar? büyü bozan medyumlar. Büyü bozmak hakkında Merak edilen soruların cevaplarına yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Büyü Bozma Duaları, Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozmada etkili dualar ve büyü bozma işlemleri, günümüzde kadınlar kadar erkekler tarafından da yakından araştırılmaktadır. Ne yazık ki insanlar, dünyayı daha mutlu ve huzurlu bir yere getirmeye çalışacaklarına şeytana uyarak dünya düzenin bozulmasına ve insanların huzurunun kaçırılmasına yönelik her türlü işlemi yapmaya devam etmektedir. İşte insanların manevi yönden zarar görmesine, isteklerini elde edememesine ve yaşarken dünyada cehennem ıstırapları çekmesine neden olan manevi uygulamaların başında da büyüler gelmektedir. Büyü bozma duaları ile büyünün bozulması mümkün olmaktadır. Büyü nasıl bozulur sorusunun yanıtları için hazırladığımız bu yazımızda büyüyü bozmak için gerekli olan tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

İslam dininde, inançlı kişilerin içine düştükleri her türlü zor durum için okunacak dualar bulunmaktadır. Din alimleri tarafından da sıklıkla okunması tavsiye edilen bu dualar, insanların kaçan manevi huzurlarının tekrar yakalanmasında ve hatta büyü, nazar gibi olumsuz tesirlerden de mümkün mertebede korunmayı sağlamaktadır. Büyü bozma duaları hakkında detaylara geçmeden önce dinimizde büyünün yerine değinmek gerekmektedir.

Ayrıca büyü yapıldığını nasıl anlarız? Büyü yapıldıysa ne yapmalı? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Büyü Nedir, Gerçek Midir?

İnsanlık tarihiyle hemen hemen eşdeğer olduğu belirtilen büyü, yüzyıllar boyunca nesilden nesle aktarılarak günümüze kadar gizli kalmayı başaran manevi uygulamalardan oluşmaktadır. Büyüler, kadim büyü kitaplarında, dünyanın pek çok farklı medeniyetinde yıllarca süren manevi çalışmalar sonucunda keşfedilmiştir. İnsanların dünya dışı varlıkları yani İslam dinimize göre kötü amel işlemeye kendini adamış cin ve iblisleri kullanarak, dünyada yaşamına devam eden bazı kişilerin manevi dünyasına etki ederek o kişilerin istenen şeyleri yapmasına sebep olmaya yönelik tüm uygulamalar büyü kapsamına girmektedir.

Büyücüler ve büyü üstatlarının yıllarını vererek yaptığı manevi çalışmalar sonucunda, dünya dışı bu varlıklarla irtibat kuran kişi veya kişiler, bu cinleri göreve çağırarak onların manevi güçlerinden yararlanmaktadır. Cin ve iblisler de büyünün yönlendirildiği kişinin manevi dünyasını tamamen tesir altına alarak bu kişilerin istenen şeyleri yapmasına hatta bazı durumlarda canına bile kıymasına vesile olabilmektedir. Bu yüzden büyünün gerçekliği su götürmez bir realiteyken aynı zamanda en etkili büyü bozma duaları da bu tür manevi uygulamalardan kaçınmak isteyen kişilerin kurtuluşta en etkili  silahları olmaktadır.

Kimler Büyü Yapar veya Yaptırır?

Günümüzde insanlar arasında birbirini çekememezlik, kıskançlık, düşmanlık ve hasetlik çeken pek çok kişi bulunmaktadır. Tamamen kötü emelleri olan bu kişiler, çevrelerinde mutlu ve huzurlu insanları gördüklerinde hasetliklerinden başvurabilecekleri en kötü yollara başvurmakta bir beis görmemektedir. Dolayısıyla mutlu evlilikleri bitirmek, başarılı kişilerin ayağını kaydırmak, hayatında huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamına devam eden kişilerin hayatlarını zindana çevirmek isteyenler sıklıkla bu tür büyü ve manevi uygulamaları icra etmektedir.

İnternet çağında olduğumuz için bilgiye erişim giderek kolaylaşmaktadır. Önceden bir topluluk içinde sadece bir avuç kişinin bileceği gizemli bilgiler günümüzde internet kaynağı sayesinde isteyen herkes tarafından öğrenilebilmektedir. Bu özellik esasında çok önemli bir kazanç kaynağı olarak görülebilecekken ne yazık ki kötü uygulamaların da pek çok insana kolaylıkla ulaşmasına vesile olabilmektedir. Dolayısıyla internet üzerinden kadim büyü kitaplarında ve manevi uygulamalar konusunda deneyimli medyum hocaların güvenilir kaynaklarında yer alan en etkili büyü çeşitleri hakkında detaylı bilgilere ulaşan herkes büyü yapabilir.

Büyü Yapımında Medyumların Rolü Nedir?

Öte yandan büyülerin icra edilmesinde tamamen uyulması gereken bazı ritüeller bulunmaktadır. Örneğin bir kişinin adet kanının büyü yapılması istenen kişiye içirilmesi, geceler boyunca düzenli olarak büyülü ve tılsımlı sözlerin zikredilmesi, domuz yağı gibi pis maddelerin büyüden etkilenmesi istenen kişilerin evlerine sürülmesi gibi pek çok tehlikeli uygulama bulunmaktadır. İşte bu uygulamaların hangi esaslara göre günde kaç defa ya da ne kadar sıklıkla yapılacağına dair detaylı bilgiler, medyum hocaların elinde bulundurdukları kaynaklarda yer almaktadır.

Bunun yanı sıra medyumlar, ruhani yönden ilim sahibi kişiler olduklarından sıradan insanlara göre çok daha fazla ruhani açıklığa sahiptir. Dolayısıyla üçüncü gözü açık olan bu kişiler, dünya dışı varlıklarla anında ve çok kolay bir şekilde irtibat kurabilmektedir. Bu sayede büyünün yapılışında çok etkin bir ol üstlenmektedirler. Ayrıca ilim ve irfan sahibi Allah rızası için çalışmalarını sürdüren medyumlar sihir büyü bozma duaları konusunda uzmanlaşmış kişilerdir. Bu kişilerin yardımına başvurarak çok tehlikeli büyülerin olumsuz etkilerinden tamamen kurtulmak mümkün olabilmektedir.

Büyü Bozmada Etkili Dualar Hangileridir?

İnançlı kimseler ve müminler için İslam dinimizde büyü ve nazar gibi kötü amaçlı manevi uyguların ortadan kaldırılmasında aktif olarak kullanılan bazı uygulamalar bulunmaktadır. Nazar ve büyü bozma duaları sayesinde büyünün olumsuz etkileri ortadan kaldırılabilmektedir. Ancak yine de büyünün çok tehlikeli sonuçlar doğuran ve insanın yanında çevresinde bulunanların dahi yaşam güvenliğini yok sayan etkilerinin olduğu göz önünde bulundurularak büyü bozumunun manevi yönden kuvvetli ve bu işlemlerde deneyimli medyum hocalar vasıtasıyla yapılmasına özen gösterilmelidir.

Bu sebeple eğer üzerinizde veya sevdiklerinizin üzerinde büyü olduğunu düşünüyorsanız, öncelikle deneyimli medyum hocaların desteğine başvurmanız tavsiye edilmektedir. Deneyimli medyum hocalar kişinin üzerinde büyü olup olmadığını tecrübeleri ve dünya dışı iyi niyetli cinleri yardımıyla bir bakışta anlayabilme kapasitesine sahiptir. Bu hocalar yıllarını manevi çalışmalara adadığı gibi hayatlarını da büyünün atlında ıstırap çeken ruhların esaretlerinden kurtulmasını sağlamaktadır.

Üzerimde büyü var mı? Büyü olup olmadığını nasıl anlarım? Gerekli bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

En Etkili Büyüden Korunma Duası

Eğer üzerinizde büyü odluğundan şüpheleniyorsanız İslam dinimizde okuyarak manevi açıdan korunabileceğiniz ve ruhunuzu huzura erdirebileceğiniz birtakım dualar ve sureler bulunmaktadır. Ancak belirtmek gerekir ki bu tür dua uygulamaları, büyünün ilk evrelerinde veya büyü tesirinden korunmada fayda sağlamaktadır. Eğer kendi üzerinizde veya sevdiğiniz insanlarda büyü etkilerinin olduğundan eminseniz bu durumda çok geç olmadan deneyimli medyum hocaların bakım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Büyüden ve nazardan korunmada, büyü bozmak için etkili dua arayışında bulunan kişiler şu dua ile şifa bulabilirler:

  • “Allhümme ente Rabbi la ilahe illa ente aleyke tevekkeltü ve ente rabbül- arşil ‘azimi. Ma şaellahü kane. Vema lem yeşe-lem yekün. La havle vela kuvvete illa billahil’aliyyil’azim. A’lemu ennellahe ala külli şey’in kadir ve ennellahe kad ehata bikülli şey’in ilma. Allahümme inni eüzü bike min şerri nefsi ve min şerri külli dabbetin ente ahizun binasiyatiha. İnne Rabbi ala sıratın müştakım”

Bu duanın her gece yatsı namazından sonra 3’er kere Arapça usulüne uygun olarak okunmasına özen gösterilmelidir. Bu sayede korunma duası en etkili bir şekilde fayda sağlayacaktır. Öte yandan duanın Türkçe anlamını bilmek de korunma duası uygulamasının en içten dilekler ve en kalbi duygularla icra edilmesine vesile olacaktır. Bu sebeple duanın Arapçasını okuduktan sonra 1’er kez de Türkçesini okumak çok faydalı olmaktadır. Korunma duasının anlamı şu şekildedir:

  • “Allah’ım benim Rabbim sensin. Senden başka bir ilah yoktur. Allah’ım sana inandım, sana dayandım ve sana güvendim. Sen bütün arş-ı alanın sahibisin. Ancak senin dediğin olur, senin dilediğin olur. Sen dilemezsen hiç bir şey olmaz. Kötülüklerden, şerlerden, belalardan görünen ve görünmeyenlerden korumak ancak senin iradenle olur. Allah her şeye kadirdir. Her şeyi kuşatmıştır. Allah’ım kendi nefsimin şerrinden ve her canlının şerrinden, belasından sana sığınırım. Beni muhafaza et, güvenli kıl.”

POPÜLER YAZILAR

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz