Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Çeçen Asıllı Büyücülerden Aşk Büyüsü Tarifleri 

Çeçen asıllı büyücülerden aşk büyüsü tarifleri nelerdir? Çeçen büyücülerin yaptığı aşk büyüleri bozulabilir mi? Çeçen büyücüleri ile ilgili bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

 Çeçen Asıllı Büyücülerden Aşk Büyüsü Tarifleri 

Çeçen asıllı büyücülerden aşk büyüsünün yapılması diğer aşk büyülerine göre farklılık gösterir. Bu kökende yapılan aşk büyüsü etkisini en kısa sürede ve en güçlü bir şekilde gösterir. Bununla birlikte Çeçen asıllı büyücüler aracılığı ile yapılan aşk büyüsünün yapım aşamaları da farklılık gösterir.

Latin Büyüsü İle Aşık Etme

Latin büyüsü ile aşık etme mümkündür. Fakat Latin büyüsünün yapılmasında dikkat edilmesi gereken ayrıntılar vardır. Özellikle Latin büyüsünde İbranice dili kullanılmalıdır. Bununla birlikte Latin büyüsünde İbranice dili ile yazılan tılsımlı sözcüklerin yazıldığı kağıtlar muhakkak  saman maddesinden yapılmış olmalıdır.

Bunun haricinde Latin büyüsünün yapılmasında Havas ve Ledün ilminden yararlanmak gerekir. Büyüyü yapacak olan kişilerin bu iki ilimi de çok iyi bir şekilde bilmesi gerekir. Latin büyüsünün yapılmasında istenilen şartlara dikkat edildikten sonra büyünün sonucunda aşık etme ve bağlama eylemleri başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olur.

Kocayı kendine köle etme duasına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Amacı

Çeçen asıllı büyücülerden aşk büyüsünün yapılması talep edildiği zaman, yapılan aşk büyüsü çok etkili ve kısa sürede belirtilerini gösterir. Yapılan aşk büyüsü sonucunda sevdiğiniz insana kısa sürede kavuşarak sevdiğinizle bir ömür boyu mutlu yaşayabilirsiniz. Aşk büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı işinde uzman büyücülere gitmekte yarar vardır.

Bunun dışında yapılacak aşk büyüsünde kullanılan malzemelerin eksiksiz olmasına da dikkat edilmelidir. Büyünün yanlış yapılması durumunda tesiri karşı tarafa ters bir şekilde yansır. Bu yüzden aşk büyüsünü yaptırmak isteyenler, büyü kaynaklarından yeteri kadar bilgi ve donanım almış büyücülere gitmelidir.

En Etkili Aşk Büyüsü

Çeçen asıllı büyücülerin talimatları ile yapılan aşk büyüleri en etkili aşk büyülerin arasında yer alır.  Bu büyünün Çeçen kökenine uygun bir şekilde yapılmasının sonucunda dilediğiniz kişiyi kendinize bağlayarak aşık edebilirsiniz.  Bunun dışında aşk büyüsünü evli çiftler ve sevgililer de yaptırabilir. Evli çiftlerin aşk büyüsünü yaptırması sayesinde aralıklarındaki aşk bağları daha da  gelişir ve   sonsuza kadar  birbirlerine  olan bağlılıkları sürüp gider.

Aşk büyüsünün doğru sonuçlar meydana getirmesi için özellikle Çeçen asıllı büyücülerden yardım almak gerekir. Büyünün doğru işlem sırası ile yapılmasının ardından herkes karşılıksız olarak sevdiği  adamı veya kadını kendine aşık edebilir.

Aşk Büyüsünün Tutma Vakti

Yapılan aşk büyüsünün tutma zamanı, büyünün yapıldığı kişilerin fiziksel ve karakteristik  özelliklerine  göre farklılık  gösterebilir.  Bununla birlikte aşk büyüsünün doğru medyum hocası ile yapılıp yapılmadığı da büyünün kısa sürede etkili sonuçlar meydana getirmesinde önemlidir.  Eşinize veya sevdiğiniz insana aşk büyüsünü yapmak istediğinizde büyünün kısa  sürede  tutmasını istiyorsanız, muhakkak  Çeçen asıllı  büyücülerden yardım almak gerekir. Çünkü, Çeçen kökenine göre yapılan aşk büyüsü geçmiş yıldan günümüze kadar en çabuk etki gösteren büyü olarak adını duyurmuştur. Bunun için muhakkak aşk büyüsünün yapılışında deneyimli olan hocalara danışılmalıdır.

Aşk büyüsünün yaklaşık olarak tutma süresi 10 gündür. 10 günün sonunda sevdiğiniz kişi veya eşiniz size sırılsıklam aşık olur ve ömür boyu hep sizinle hayatını sürdürmek ister.

Aşk Büyüsü Anlaşılır Mı?

Aşk büyüsünün yapılmasının ardından yaklaşık olarak bir hafta sonra büyünün yapıldığı kişilerin tavır ve davranışlarında farklılıklar görülmeye başlar. Bu farklılıklar aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Aşk büyüsünün etkisi altında kalan taraf, sürekli olarak büyüyü yapan kişiyi düşünmeye ve aklından çıkarmamaya başlar.
 • Bununla birlikte büyüyü yaptığınız insan hep sizin yanınızda olmak ister. Bunun için fırsatlar yaratmaya çalışır.
 • Aynı zamanda büyünün yapıldığı kişi, sonsuza kadar size bağlılık ve özlem duygusu
 • Bunun dışında büyünün yapılmasının ardından aşk büyüsünü eşinize veya sevgilinize yaptırdığınız takdirde ilişkiniz yeniden yeşererek daha sevgi çerçevesi içerisinde gelişme gösterir.

Yukarıda verilen belirtilerin meydana gelmesi durumunda büyünün başarılı bir şekilde yapıldığının işareti verilir. Aşk büyüsünün etkilerinin doğru bir şekilde ortaya çıkması için medyum hocasına gidilmelidir.

Evde Yapılan Aşk Büyüsünün Tarifi

Evde aşk büyüsünün yapılması mümkündür. Fakat aşk büyüsünün yapılmasından önce medyum hocalarından gerekli bilgilerin alınması gerekir. Bununla birlikte bu büyünün evde yapılması için kişilerin Havas ve Ledün ilmini en ince ayrıntısına kadar öğrenmiş olmaları lazımdır. Evde yapılan aşk büyüsünün malzemeleri de medyum hocasının size vereceği liste doğrultusunda temin etmelisiniz.

Genellikle aşk büyüleri, büyünün yapılacağı kişilerin özel eşyalarından, kanından, saç telinden veya tırnağından bir parça alınarak yapılır. Bunun sonucunda da bu şahsi malzemelerin  üzerine  medyum hocasının kişiye özel olarak hazırladığı tılsımlı sözcükler ve dualar okunur.  Bu sayede ortaya bir muska çıkmış olur.  Bu muskanın size aşık olmasını ve bağlanmasını  istediğiniz kişinin evinde veya kıyafetlerinde saklanması gerekir. Bütün işlemlerin sonucunda aşk büyüsü başarılı bir şekilde tamamlanıp etkisini göstermesi için beklenir.

Rüyada Aşk Büyüsünün Tarifi

Rüyada aşk büyüsünün yapılması için kesinlikle medyum hocasına gidilmelidir.  Çünkü, size aşık olmasını istediğiniz insanın rüyasında simanız çıkması için  özel olarak hazırlanması gereken büyü vardır. Bu büyünün medyum hocası tarafından hazırlanması durumunda büyünün yapılmasının ardından o gece sevdiğiniz insan sizi rüyasında görür ve sabah  kalktığında sizinle bir  araya  gelmek için çalışmalar yapar.

Rüyada aşk büyüsünün meydana gelmesi için ilk olarak aşık olduğunuz kişinin ve annesinin adını, doğum tarihini ve resmini medyum hocasına vermelisiniz. Medyum hocası da resme bakarak kişisel bilgiler doğrultusunda tılsımlı sözcükler hazırlar ve bu sözcükleri resim üzerine  söyleyerek karşı tarafa gönderme yapar. Bunun sonucunda da büyü yapılan kişi, aynı günün gecesinde sizi direkt olarak rüyasında görür ve birden uykusundan uyanır. Bu durum  sayesinde  istediğiniz insan size gelerek  duygularını en  özel şekilde ifade eder.

Aşk Büyüsünün Türleri

Aşk büyüsünün birçok çeşitleri vardır. Bununla birlikte aşk büyülerinin yapılmasında kullanılacak malzemelerin farklı olması da çeşitliliği arttırır. Aşağıda aşk büyüsünün türleri hakkında detaylar yer alır. Bu detaylar şu şekildedir:

 • Aşk büyülerinin türlerinden birisi de nal ile yapılan büyü çeşididir. Bu büyünün yapılmasında ilk olarak nal alınır ve yıkanır. Nal yıkandıktan sonra üzerine mavi boncuk bağlanır. Mavi boncuğun bağlanmasının ardından büyünün yapılacağı kişinin adı 7 kere  telaffuz edilir ve nala üfleme yapılır.
 • Bunun dışında mum ile de aşk büyüsü yapılabilir. İlk olarak bir mumu alıp ocakta eritiniz. Mumun erimesinden sonra mumu kare şeklinde olan yeşil bir temiz bezin üzerine koyun. Kare şeklindeki yeşil bez 3 gün ay ışığının altında bekletilir. 3 günün geçmesinden sonra kareye bir daire çizilmelidir. Ardından dairenin dört tarafına dört tane yeniden daire çizilir. Ortada yer alan dairenin içerisine “Ya Kafil”, diğer kalan dört dairenin içerisine ise “Ma” yazınız. Bütün işlemlerin ardından beze 99 dikiş atılır. Ardından 41 kere “Allahu İllallahu hu Vallahi İllallahu hu billahi illallahı eşhedüenlailahe illallahu hu elhamdülillahi illallahu hu” duası okunur ve hazırlanan  büyü aşık olduğunuz insanın evine koyulur.
 • Bunun yanı sıra aşk büyüsünün yapılmasında tabanca ve tüfekte kullanılır. Bu malzemelerle yapılan büyünün ilk aşamasında öncelikle tabancadan veya tüfekten mermi  alınarak kurşun elde  Bu işlemin ardından size bağlanmasını istediğiniz kişinin adını 7 kere kurşunun üzerine sağa ve sola doğru söyleyip üfledikten sonra silahın  namlusuna kurşun koyulur. Namlunun üzerine daha sonra 3 kere “Ya Allah kıl muradımı mubah, Ver niyetime salcah, Sensin eyleyen ıslah, benimde muradım bu, hu hu hu Allah hu” duası edilmelidir.  Bütün işlemlerin yapılmasından sonra silah evde bir hafta  saklanır ve 1 haftanın sonunda sevdiğiniz insan size deliler gibi aşık olur.

Yukarıda verilen aşk büyülerinden herhangi birini seçerek medyum hocasının kontrolü altında büyüyü yapıp aşık olduğunuz insanın her zaman size bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kocayı kendine bağlamak için aşk büyüsünü de inceleyebilirsiniz.

Biberle Yapılan Aşk Büyüsünün Tarifi

Aşk büyülerinin yapılmasında biber malzemesi de sıklıkla tercih edilir. Biberle aşk büyüsünün yapılması için ilk olarak 1 tane kırmızı biberin alınması gerekir. Biberin alınmasından sonra ocakta yakılmalıdır. Biberin yakılma işleminde 7 kere “Ve lekad ateyna Musel Kitabu enzelnahu mübareketen ücüreha fil ardı fiha halidün” duası okunmalıdır. Duanın okunmasının ardından yanan biberlerin sonucunda bir hafta içerisinde istediğiniz kişinin size aşık olduğunu görmüş olursunuz. Bu sayede bir ömür boyu kimse sizi ayıramaz ve mutlu bir şekilde aşkınızı yaşama şansını elde edebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Bozulabilir Mi?

Aşk büyüsünün bozulması mümkündür.  Fakat büyünün bozulmasında tek başına hareket etmemek gerekir. Bunun için medyum hocasına gitmekte fayda vardır. Aşk büyüsünün bozulmasını talep edenler, medyum hocasının hazırladığı vefk veya muskalar sayesinde yaklaşık olarak 15 gün içerisinde büyünün etkisinden kurtulabilir.

Bununla birlikte aşk büyüsünün bozulmasında 7 gün boyunca her gün düzenli bir şekilde Kuran-ı Kerim’den okunması gereken dualar ve sureler vardır. Bu surelerin sabah kalktıktan sonra ve akşam yatmadan önce okunması gerekir. Aşağıda aşk büyüsünün bozulmasında okunması gereken sureler sırasıyla verilmektedir. Bu sureleri şu şekilde listeleyebiliriz:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs
 • Bakara Suresi: Ve la tenkihul müşrikati hatta yü’minn ve le emetüm mü’minetüm hayrum mim müşriketiv ve lev a’cebetküm ve la tünkihul müşrikıne hatta yü’minu ve le abdüm mü’minün hayrum mim müşrikiv ve lev a’cebeküm ülaike yed’une ilen nar vallahü yed’u ilel cenneti vel mağfirati bi iznih ve yübeyyinü ayatihı lin nasi leallehüm yetezekkerun.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Yukarıda yer alan surelerin 7 gün boyunca okunmasının ardından aşk büyüsü etkisini kaybederek ortadan yok olur. Bunun sonucunda kendinize bağladığınız insanın davranışları da eski haline  döner.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz