Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Aşk Büyüsü 

Kocayı kendine bağlamak için aşk büyüsü nasıl yapılır, ne kadar sürede işe yarar? Kocayı kendine bağlamak için aşk büyüsünü kimler yapabilir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Kocayı Kendine Bağlamak İçin Aşk Büyüsü 

Kocayı kendine bağlamak için aşk büyüsünün yapılması mümkündür. Evliliğinizde  çatırdamalar meydana geliyorsa, kocanızın ilgisi size karşı azalmışsa ve  kocanızın dışarıya   eğilimleri varsa, muhakkak aşk büyüsünü yaptırmanız  gerekir. Aşk büyüsünün yapılmasının ardından kocanızın size olan sevgisi bir ömür boyu sürecektir. Aşk büyüsünü yaptırmak isteyen kadınlar, medyum hocasına danışmalıdır.

Aşk Büyüsünün Tanımı

Aşk büyüsünün yapılmasını genellikle evli çiftler tercih eder. Özellikle kadınların kocalarının kendilerine olan davranışlarından hoşlanmaması ve gün geçtikçe kocalarının kendilerinden  uzaklaşmasından  dolayı kocalarına aşk büyüsünü yaptırmayı ister.

Kocaya aşk büyüsü yapılarak eşlerine bağlanması sağlanır.  Bu sayede evliliklerde oluşan  pürüzlükler tamamen ortadan kalkar ve buzlar erir. Bunun sonucunda da evli kadınlar kocalarını başka kadınlara kaptırmayarak eşlerinin yuvalarına ve çocuklarına bağlanmasına vesile olur. Aşk büyüsünün etki süresi hemen gerçekleşir. Büyü yapıldıktan sonra 72 saatte bile hemen belirtisini ortaya koyar.

Papaz Büyüsü İle Kocayı Aşık Etme

Papaz büyüsü ile kocanızı kendinize aşık ederek bağlayabilirsiniz. Papaz büyüsü, aşık  etme büyülerinin  arasında en çok etkisini gösteren büyü  türüdür. Bu büyünün doğru ritüeller doğrultusunda yapılmasının ardından kocanızın kısa sürede size yeniden aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Papaz büyüsünü kocalarına yaptırmak isteyen kadınlar, Ledün ilmi hakkında yeteri kadar bilgisi olan medyum hocasına gitmelidir. Çünkü, papaz büyüsünde medyum hocasının hazırladığı vefk, Ledün ilmi doğrultusunda yazılır.

Bunun dışında papaz büyüsünün yapılması için sizin vücudunuzdan bir parça alınması gerekir. Örneğin; saç, idrar, kan, tükürük ve adet kanınızdan herhangi birini elde etmeniz durumunda  bu parçaların üzerine  Süryanice ve İbranice dualar okunur. Daha sonra yapılan büyüyü kocanıza içirebilir veya yedirebilirsiniz. Büyünün başarılı bir şekilde yapılmasının ardından 3 gün içerisinde kocanız size aşık olarak bağlanır. Bir ömür boyu hep sizi düşünerek hayatına devam eder.

Kocayı kendine bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Kocayı Aşık Etmek İçin Yapılan Aşk Büyüsünde Okunacak Dua

Kocayı aşık etmek için yapılan aşık etme büyüsünde okunması gereken dua vardır. Bu dua İhlâs suresidir. İhlâs suresinin her Cuma günü 1002 kere okunması durumunda kocanızın size olan davranışları ve tavırları tamamen değişir. Kocanızın daha önceden sizden uzaklaşmasına rağmen İhlâs suresinin her gün düzenli bir şekilde okunmasının ardından evine ve size deli gibi bağlanır. Bu sayede evliliğinizde meydana gelen anlaşmazlıklar güzel ilişkiye dönüşerek sonsuza kadar mutlu yaşarsınız. Aşağıda İhlâs suresinin okunuşu yer alır:

 • Bismillahirrahmânirrahîm.
 • Kul hüvellâhü ehad,
 • Allâhüssamed,
 • Lem yelid ve lem yûled,
 • Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

Yukarıda verilen İhlas suresinin okunmasının hemen ardından aşağıda verilen duanın da surenin üstüne okunması gerekir. Bu dua şu şekildedir:

 • Tevekkel yâ abdurrahmân ve yâ abdulvâhid ve yâ abdus samed bi celbi ve tehyîci fülân ibni fülânete bi mehabeti fülânete binti fülânete bi hakki mâ ta’tekıdûnehü min hâzihis sûreten.

Aşk Büyüsü İle Kocayı Bağlama

Aşk büyüsünün doğru bir şekilde yapılmasının ardından büyü hemen etkisini göstererek kocanızın size bağlanmasına yardımcı olur. Aşağıda aşk büyüsünün nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiler yer alır:

 • İlk olarak bir kırmızı biber satın alınmalıdır.
 • Biberin temin edilmesinden sonra içerisinde yer alan çekirdeklerden 41 adet çıkarılması gerekir.
 • Çekirdeklerin 41 adet alınmasının ardından çekirdeklere ayrı ayrı 41 kere Yasin suresi okunmalıdır.
 • Yasin suresinin okunmasından sonra 41 adet çekirdek geri biberin içerisine koyulur.
 • Daha sonra biberlerin yanması için ateşe atılır. Biberlerin ateşe atılması esnasında “Bismillahirrahmanirrahim, Hamdü senai ve kibriyai zati ve hulku küllühüm, abdi ve imai vel enbiyaü ver rusülü evliyai ve asfiyai ve muhammdün rasulüllahi sallallahü aleyhi vessellem. Nebiyyi ve rusüli inni kad zevvectül eşyae liyedüllu ala vahdaniyyeti eşhedü ve melaiketi sevati ve hameletü arşi inni kad zevvectü emeti hakkal bediy’ı fıtrati ve menbeu kudreti ademü aleyhisselam, aleyhi salati ve tesbihi ve tenzihihi ve tehlili ve hüve ayetel kürsi bişehadeti en la ilahe illallahü ya ademü ya havvaü üdhula cenneti ve küla semerati vela takraba şecerati, esselamü aleyküma ve rahmeti ve bereketi. Allahümme ahrık ve heyyic ve eclib ve eczib kalbi ve akli ve ruhi ve cemi’ı azai ve cemi’ı cevarihi fülan ibni fülan ala hubbi ve aşkı ve mehabbeti ve meveddeti fülan binti fülan bil mehabbetil kaviyyet veş şediydeti min gayri mühletin bila ihtiyrin bil aceli ves sür’ati. Allahümme ellif beyne muhammed ve aişe radıyallahü anhüm ve radü anh. Ve bihakkı cebraile ve mikaile ve israfile ve azraile salavatullahi aleyhim ecmain. Ve bihakkıl enbiyai vel mürselin. Ve sallallahü ala hayri halkıhi muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmainet tayyibinet tahirin. Ve selamün alel mürselin vel hamdü lillahi rabbil alemin” duası okunmalıdır. Duanın okunması esnasında muhakkak kocanız hakkında iyi niyetin edilmesi gerekir.
 • Bütün işlemlerin tamamlanmasının ardından büyü başarılı bir şekilde etkisini gösterir ve kocanız size deliler gibi aşık olarak kör kütük bağlanır. Gözü sizden başka kimseyi görmez.

Aşk Büyüsü İle Kuddüsün Bağlantısı

Aşk büyüsünün yapılmasından önce muhakkak Kuddüs kitabından bu büyü hakkında detaylı bilgiler alınmalıdır. Çünkü, Kuddüs kaynağında aşk büyüsünün en ince ayrıntısına kadar anlatımlar ve tarifler yer alır. Bu kitabı alıp okuyanlar aşk büyüsünü yapmada donanıma ve bilgiye sahip olur.  Bunun sonucunda da aşk büyüsünü yaptığınızda kocanıza etkisi doğru bir şekilde yansır. Bu yüzden aşk büyüsünün yapılmasında tek doğru kaynak Kuddüs kitabı olarak bilinir.

Kocaya Yapılan Aşk Büyüsünün Tarifi

Kocaya yapılan aşk büyüsünün uygulanışında izlenmesi gereken yollar vardır. Bu yolların  doğru bir şekilde uygulanmasının ardından kocanızı kendinize  aşık ederek size köpekler gibi  bağlanmasını sağlayabilirsiniz.  Aşağıda kocaya yapılacak olan aşk büyüsünün tarifi detaylı bir  şekilde verilmektedir:

 • İlk olarak aşk büyüsünün yapılacağı yerin sessiz ve karanlık olması gerekir.
 • İstenilen ortama uyum sağlandıktan sonra sağ elinize kuru siyah üzüm ve sol elinize nohut almalısınız. Üzümün muhakkak kuru olması gerekir.
 • İstenilen malzemelerin alınmasından sonra yönünüzü güneşin doğduğu yere doğru çevirerek gözlerinizi kapatın.
 • Gözlerinizi kapattıktan sonra 21 kere “Ya Hüddam Garâminâr Efendi, varlığının bilinci ile yanına geldim, bana yardım etme görevini üstlenmelisin” tılsımlı sözcüğü söylemeniz gerekir. Tılsımlı sözcüğü söylerken bu esnada kocanız hakkında iyi niyetlerde de bulunmalısınız.
 • Bütün aşamaların tamamlanmasının ardından siyah kuru üzümü ağzınıza atıp yemelisiniz. Nohudu ise evde kimsenin göremeyeceği bir yere saklamalısınız. Bunun  sonucunda da 1 hafta sonra kocanızla aranızdaki soğukluğu yok ederek mutlu bir şekilde hayatınıza   devam edebilirsiniz.

Kocaya Yapılan Aşk Büyüsünde Ne Söylenir?

Kocaya yapılan aşk büyüsünde muhakkak okunması gereken tılsımlı sözcükler vardır. Bu sözcüklerin büyüde kullanılan üzüm ve nohut malzemelerinin üzerine okunması durumunda büyünün etki etme gücü daha da artar. Bu sayede kocanıza yaptığınız aşk büyüsünün sonuçlarını her zaman olumlu bir şekilde görmüş olursunuz. Aşağıda kocanıza yapacağınız aşk büyüsünde kesinlikle okunması gereken tılsımlı sözcük yer alır:

 • Ey Hüddam Garaminar Efendi, bu tılsımın hakikate dönmesi için senin varlığına iltica ediyorum, bana yardımcı olacağına canı gönülden inanıyorum, aşk büyüsünün en tesirli haliyle sana sesleniyorum ve beni ihmal etmeden en güzel şekilde yardımcı olacağını biliyorum. Sana müracaat eden insanlar hiçbir şekilde yarı yolda kalmaz ve sen görevli varlıklar içerisinde nüfuzu ve gücü elinde tutan en üstün varlık olarak bütün engelleri aşıp aşkın amacına ulaşmasına ve engelleri kaldırmasına vesile olursun, hüküm sendedir artık, yap görevini.

Kocaya Yapılan Aşk Büyüsünde Diğer Tılsımlı Sözcük

Kocaya yapılan aşk büyüsünde okunmuş üzümün yenmesinden sonra kalan nohudun üzerine de bazı tılsımlı sözcüklerin okunması gerekir.  Bu tılsımlı sözcüklerin okunmasından sonra   büyünün yapım aşamaları başarılı bir şekilde tamamlanır. Aşağıda nohudun üzerine  okunması gereken  tılsımlı sözcük detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Görevli varlıklar içerisinde bazı varlıkların diğer bütün varlıklardan güçlü olduğu elbette ki bilinen bir gerçek; sen de diğer görevli varlıklar içerisinde gücü ve kudreti temsil eden Hüddam Garaminar Efendi olarak elbette ki ihtiyaç sahiplerinin imdadına yetişir ve onların yapmış olduğu büyüyü amacına ulaştırabilmek için seferber olursun. İşte senin adına siyah üzüm tanesini yedim ve işte yine senin adına nohut tanesini iki dizimin arasına alıp toprağa gömmek üzere bekliyorum. Şimdi görevini tamamlayacağını biliyorum ve bundan sonraki aşamalarda da benim yanımda olacağından eminim.

Erkeği kendine bağlamak için aşk büyüsüne yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kocaya Yapılan Aşk Büyüsünde Malzemeler Nerede Muhafaza Edilir?

Kocaya yapılan aşk büyüsünde bütün tılsımlı sözcüklerin ve duaların malzemelerin üzerine okunmasından sonra büyünün etkisini göstermesi için malzemelerin kimsenin ulaşamayacağı ve göremeyeceği bir yerde saklanması gerekir. Aşk büyüsünde kuru siyah üzümün  yenmesinin ardından kalan nohut ise istediğiniz herhangi bir yerde bulunan toprağa gömülmelidir. Nohudun toprağın altına gömülmesinin ardından yine tılsımlı sözcüğü okunması gerekir. Aşağıda nohudun gömülme esnasında okunması gereken tılsımlı sözcük yer alır:

 • “Artık hüküm sende olduğu için sana karşı gelebilecek hiçbir potansiyel bulunmamaktadır, işte bütün potansiyellerin fevkinde olan varlığın devrededir.”

Yukarıda verilen tılsımlı sözcüğün de söylenip niyetin edilmesinden sonra aşk büyüsünün tamamlanması gerçekleşir. Yapılan bu aşk büyüsünün ardından 1 hafta geçtikten sonra etkileri görülmeye başlanır. Bu etkilerin sonucunda kocanız size bir kez daha aşık olur ve her zaman sizin yanınızda kalarak sizi hiçbir şekilde bırakamaz.

Kocaya Yapılan Aşk Büyüsü Zararlı Mı?

Kocaya yapılan aşk büyüsünün zararları vardır. Bu zararların sonucunda büyünün etkisi ters durumlar meydana getirebilir. Örneğin; aşk büyüsünün yapılmasında doğa üstü varlıkların da  etkisi olduğu için bu varlıklarla yanlış ve zıt  iletişimler kurulduğu zaman büyünün  etkileri olumsuz sonuçlar ortaya koyabilir.

Kocanıza yapacağınız aşk büyüsünde Hüddam Garaminar adındaki varlık  görev alır.  Hüddam  Garaminar sürekli olarak değişik ruh  hallerinde olur. Eğer, bu varlığın ruhsal bunalımlara girdiği bir zamanda aşk büyüsünü yaparsanız, Hüddam Garaminar sizin mutsuz olmanız için her şeyi yapar. Özellikle kocanızın size bağlanmasını sağlamak yerine daha da sizden uzaklaştırarak soğumasına vesile olur.

Hüddam Garaminar varlığının kötü etkilerinden korunmak için muhakkak medyum hocasına gitmek gerekir. Hatta yapacağınız aşk büyüsünün medyum hocasının yapmasını talep etmelisiniz. Çünkü, Hüddam Garaminar medyum hocalarına hiçbir şekilde karşı gelemeyecekleri için onların her dediğini doğru bir şekilde yapmak zorundadır. Bu sayede  kocanıza yaptığınız aşk büyüsü doğru etkiler göstererek  kocanızın  sizi sırılsıklam  aşık olduğunu görmüş olursunuz.

POPÜLER YAZILAR

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz