Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ücretsiz Aşık Etme Büyüsü Yapan Medyum

Ücretsiz aşık etme büyüsü yapan medyum var mı, hangisi? Peçete ile etkili aşk büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

 Ücretsiz Aşık Etme Büyüsü Yapan Medyum

Ücretsiz aşık etme büyüleri yapılan büyüler arasından en çok tercih edilendir. Kendine aşık etme büyüsü ile size aşık olması mümkün olmayan bir kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Aşık etme büyüsü tehlikeli büyü türlerinden bir tanesidir. Etkili aşık etme büyüleri olduğu kadar, tehlikeli sonuçlara da yol açabilen aşık etme büyüleri bulunmaktadır. Aşık etme büyülerini yapmanın bir çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Aşık etme büyülerinin doğru medyum hocalar tarafından yapılması gerekir. Konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan kişilerin yaptıkları büyüler hem kişilerin kendileri için hem de büyü yapılan kişi için tehlikeli sonuçları vardır. Aşık etme büyülerinde kullanılan tılsımlı sözcükler bazı güçlerin harekete geçmesine neden olur. Bu güçler uzman medyumlar tarafından kontrol altına alınabildiğinden sorun olmaz. Fakat yetersiz bilgisi olan kişiler bu güçleri kontrolleri altına alamayacağından ortaya problemler çıkar. Bestami Hoca gibi bilgili kimseler bu varlıkları kontrol altına alırken zorlanmazlar.

Voodoo büyüsü nedir? Merak ediyorsanız yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Varlıklardan Yardım Alarak Aşık Etme Büyüsü Yapmak

Varlıklardan yardım alarak aşık etme büyüsü yapmak kolay büyü türlerinden bir tanesidir. Bu büyünün yapımında bazı varlıkların büyüyü yapan kişiye eşlik etmesi gerekir. Büyü yapılırken isimlerin doğru telafuz edilmesi gerekir. İsimlerin yanlış telafuz edilmesi halinde varlıkların katılımı sağlanmaz. Doğru isimlerle beraber büyüler yapıldığı zaman ortaya etkili büyüler çıkar. Farklı varlıklardan yardım alınarak yapılan büyüler yalnızca aşk büyüleri değildir. Tuz yakma büyüleri ve sarımsak büyüleri de farklı varlıkların büyü tılsımına katılması yöntemi ile yapılır. Aşk ve bağlama büyüsünün etkili olmasını isterseniz mutlaka yardım almalısınız.

Direk Yardım Alarak Aşık Etme Büyüsü Yapmak

Direk yardım alarak yapılan aşık etme büyüsü sayesinde aşık etme işlemini çok kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu büyü gerçek uzmanlık gerektirmektedir. Tehlikeli büyüler arasında yer aldığından herkesin uğraşması uygun olmaz. Geri döndürme büyüsü ve aşık etme büyü türlerinde belirli isimler okunarak bu kişilerden yardım alınır ve büyüye isimler çağrılmış olur. Bu tarz büyülerde büyüye bir kere çağrılan isimler büyüyü yapan kişiye musallat olabilir. Bu tarz büyüleri bilmeden yapan kişileri n bir çoğunun musallat olma olaylarına karıştıkları bilinmektedir. Papaz büyüleri bu tarz büyülere örnek verilebilir.

Sarımsak Büyüsü ile Bir Kişiyi Kendine Aşık Etme Nasıl Olur?

Sarımsak büyüsü yaparak bir kişiyi kendine aşık etme en çok başvurulan yöntemlerden bir tanesidir. Bu büyüyü yapan kişinin daha önceden yapmamış bir kişi tarafından kesinlikle yapılmaması gerekir.  Büyü hakkında deneyimli olan kişiler bu büyüyü yapabilirler. Güçlü bir tesire sahip olduğundan hem aşk büyüsü hem de evlilik büyüsü olarak kullanılmıştır. Büyü yapılman önce bir diş sarımsak alınması gerekir. Ardından sarımsak ortadan tam ikiye kesilir. Temiz bir kağıdın içine sarımsağın kesilmiş tarafından halka çizilir. Sarımsağın kesilen yerinden su benzeri bir sıvı gelecektir. Kağıtta çizilmiş halkanın içine bağlanmak istenen kişinin bilgileri yazılır. Bağlanmak istenen kişinin:

 • Adı,
 • Soyadı,
 • Yaşı yazılır.

Ardından hazırlanan kağıt hiç vakit kayıp etmeden bakır tas içine alınır. Kağıt çok ufak parçalar halinde olana kadar yakılır Ardından kişi kimi kendine aşık etmek isterse onun yediği yemeğe ya da içtiği suya bu külleri karıştırır. Kullanılan küllerin sık kullandığı eşyalara sürülmesi büyünün önemli bir aşamasıdır.

 • Gömlek,
 • Yüzük,
 • Kolye,
 • Yastık,
 • Kalem,
 • Çanta gibi eşyalara kül sürülmesi büyünün daha etkili olmasını sağlar.

Kolay Aşık Etme Büyüsü Kaşık Büyüsü ile Sevdiğiniz Kişiyi Kendinize Aşık Edebilirsiniz

Kaşık büyüsü ile kolayca bir kişiyi kendine aşık etme mümkündür. Hem eski ve hem de kolay olan bu büyü ile sevdiğiniz kişi bir daha asla yanınızdan ayrılmak istemeyecek. Kaşık büyüsü için gerekli olan malzemeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Temiz bir tahta kaşık,
 • Temiz beyaz renkli bez,
 • 1 adet küp şeker,
 • Bir avuç toz şeker tamamlandıktan sonra aşık etme büyüsü yapmaya başlanabilir.

Büyü yapımına başlamadan önce 21 kere ya kaşık denmesi gerekir. Ardından kaşık kullanarak küp şekeri ezmeniz gerekecek. Küp şekeri toz şekerin içine koyun. Kaşıkla vurduğunuz zaman küp şeker ezildiğinde toz şekerlerin içine karışmalıdır. Şekerler tamamen toz haline geldiği zaman kime aşık edilmek istenirse o kişinin içeceğine şekerlerin karıştırılması gerekmektedir. Şekerli içeceği yalnızca büyü yapılması istenilen kişinin içmesi gerekir aksi halde yapılan büyü bozulmuş olur.

En Etkili ve Tehlikeli Aşık Etme Büyüsü: Düğüm Büyüsü

Düğüm büyüsü ile birini kendine aşık etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aşık etme büyüleri içinde en tehlikeli olanın düğüm büyüsü olduğu bilinmektedir.Kendine birini aşık etme için düğüm büyüsü yapıldığı zaman Hüddam Garaminar’dan yardım istenir. Büyüyü yapan kişi büyü detaylarına hakim olması çok önemlidir. Çünkü büyü yapımı sırasında yardım edilen varlık olan Hüddam büyüyü yapan kişiye musallat olabilir. Bu musibet durum kişilerin başına geldiği zaman, kişilerin bundan kurtulması mümkün olmayabilir. Bazı durumlara Hüddam’ın büyü yapan kişilerin ölümüne dahi neden olduğu bilinmektedir. Bu nedenle büyüyü yapmadan önce büyüyü kime yaptırdığınızı iyi seçtiğinizden emin olun. Bestami hoca ile iletişime geçerseniz, o size büyünün en iyi nasıl yapılacağını gösterecektir.

En Etkili ve Tehlikeli Aşık Etme Büyüsü: Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Düğüm büyüsünün yapılışı zor olduğundan herkesin yapması mümkün değildir. Büyüyü yapmadan önce elinize hem siyah hem de kırmızı renkli orta uzunluklara sahip ip alın. İpin türü önemli değildir. Fakat kalın ip seçmeniz iyi olur. Aşk büyüsü yapmak için Pazar gününü beklemeniz gerekecek. Pazar gününün her saati büyü yapılması mümkün değildir. Yalnızca güneşin doğmasına yakın zamanda büyüyü yapabilirsiniz. Büyü yapıldığı sırada içeriye kesinlikle ışık girilmesine izin verilmemelidir. Perdeler tamamen kapalı olmalıdır. Büyü yapılan yerin karanlık ve sessiz olması şarttır. Büyü yaparken kıble hangi yönde ise o yönün tam tersi yöne yüzünüzü dönerek oturun.

Yerinizi belirledikten sonra kırmızı ve siyah ipi yanınıza alın. Ardından gözlerinizi kapatarak 77 kere ya hüddam garaminar deyin. Bu söylediğinizi dile getirdiğiniz zaman kafanızda yalnızca söylediklerinizin olması gerekir. Niyetinizin ne olduğunu kesinlikle sesli bir şekilde dile getirmeyin. Dileklerinizin sizin içinizde kalması gerekir. Söyledikleriniz bittikten sonra gözlerinizi açın. Gözlerinizi açtıktan sonra şu ifadeyi dışınızdan söyleyin:

“Ya Hüddam Garaminar, beni yarı yolda bırakma. Emeklerimi boşa çıkarma, Aşık etme büyümün gerçekleşmesi için benden yardımını esirgeme.”

İfadeyi 5 kere tekrar ettikte sonra, kırmızı ve siyah renkli ipleri birbirine güzelce bağlayın. Bağlanılan yerin kör düğüm olması gerekir. Bu bağlı ipleri kimsenin görmemesi gerekir. Birisinin ipi görmesi halinde büyü bozulmuş olur. Bu işlemleri tekrar ettiğiniz zaman aklınızda başka hiçbir şey olmasın. Bu büyüyü yapması sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü böyle bir üstün varlıktan yardım almak kolay değildir.

Düğüm Büyüsünü Bozmak Mümkün Müdür?

Düğüm büyüsünün bozulması mümkün olsa da, büyünün bozulması kolay değildir. Çok etkili aşk büyüsü yapan kişilerin büyü bozma hakkında bilgisi olması şarttır. Büyüyü bozmak isteyen kişilerin sabah vaktinde ezan saatinde uyanması faydalı olur. Kişilerin kıbleye dönük olması gerekmektedir. Dua okunacağı içi, kişilerin abdest almadan duaları okumaması gerekir. 21 defa Felak Suresi’ni hakkını vererek okuyan kişiler, büyüyü bozabilir. Her sureyi okuduğunuz zaman, içinizden büyünün bozulmasını dilemeniz gerekmektedir. Allah’ın izni ile yaptığınız büyüyü bozabilirsiniz. Büyünün bozulduğundan emin olana kadar Felak Suresi okumaya devam etmeniz gerekir. Ne kadar çok Felak Suresi okursanız büyünün bozulması ihtimali de o kadar yüksek olur.

Ücretsiz su bakımı ve yıldızname bakımı yapan medyumlara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Aşık Etme Büyüsü Yapmak Zararlı mıdır?

Aşık etme büyüsünün zararları aslına bulunmaz. Fakat büyüyü yapan kişinin teecrübeli olması gerekir. Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme duası okuyan kişilerin yüzde 90’ı bu büyüden zarar görmüşlerdir. Bunun nedeni yapılan büyüler değil, büyüleri yapan kişilerin büyüyü yapmayı bilmemelerinden kaynaklanmaktadır. Bu büyünün doğru yapılmaması yalnızca büyü yapan kişiyi etkilemez. Aynı zamanda büyüyü yapan kişinin yakınları da bu büyüden etkilenmiş olur. Bu nedenle büyüyü yapmadan önce iki kere düşünün. Büyüyü kime yapmak istediğinizden emin olun. Deneyimsiz ve işini bilmeyen medyum hocalar ile kesinlikle çalışmayın.

Mum Kullanarak Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mum yardımı ile aşık etme büyüsü yapma etkili yöntemlerden bir tanesi olmasından dolayı tercih edilmektedir. Gerçek aşık etme büyüsü yapımında mumlar kullanılır. Kullanılan mumların farklı renkleri vardır ve bu renkler farklı anlamlar taşır. Kişinin büyü yapmada amacı ne ise, kullanacağı mumun rengini bu amaca göre seçmelidir. Garanti sonuç isteyenler büyülerini mum kullanarak yapmalıdırlar. Seçilen mum üzerine mutlaka Arapça harfler kullanılarak kendine bağlanmak istenilen kişilerin isimlerinin yazılması gerekir. Ardından hangi gün belirlenmiş ise o günde dilek tutularak mumların yakılması gerekir. Mum renk seçimi şu şekilde olmalıdır:

 • Eğer bir kişinin size aşık olmasını, sevgi duymasını, cezp etmeyi, birleştirmeyi istiyorsanız kırmızı mum kullanmanız gerekmektedir.
 • Eğer evlenmek, nişanlanmak ya da yuva kurmak isterseniz, beyaz mm kullanmanız gerekmektedir.
 • Siyah mum şer ve ayrılmak için kullanılmaktadır.
 • Dileklerinizin kabul olması, isteklerinizin yerine ulaşması için mavi mum kullanmalısınız.
 • Eğer hastalıklarınız varsa, şifa bulmak istiyorsanız yeşil ve sarı renkli mum kullanmayı tercih edin.

Mum kullandığınız zaman 7 günde tesirli aşık etme büyüsü yaptırmış olursunuz. Mumları yaktıktan sonra mutlaka toprağa gömmeniz gerekir. Fakat mumun en az 1 saat boyunca yanması gerekir. Mumun gömüleceği yerin insanların sık ziyaret ettikleri yer olması gerekir.

Peçete ile Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Peçete kullanarak etkili aşk büyüsü yapmak mümkündür. Peçetenin üzerine mavi renkli kalem ile bağlanmak istenilen kişinin adı ve soyadının yazılması gerekir. Ardından peçete ortadan ikiye katlanır. Bağlanmak istenilen kişinin kişisel bir eşyası alınır. Bu eşya yüzük ya da kıyafet parçası olabilir. Alınan kişisel eşya peçetenin tam ortasına konulur. Daha sonra şu ifadeler 5 kere tekrar edilir:

“Eşyayı peçete ortasına koydum, büyümü yoluna koydum. Allah’ım bana büyümde yardım et, sevdiğim kişi beni sevsin hep. Amin.” denir

En tesirli aşk büyülerini yapmak için söylenilen ifadeler son derece önemlidir. İfadeler söylenirken yüksek sesli olmak gerekmektedir. Ayrıca kişiler istedikleri dileklerini söyledikleri zaman orta yollu bir ses tonu tutmalıdırlar. Ses tonu ne çok yüksek ne de çok alçak olmalıdır. Kişiler büyü yaptıkları sırada kıble yönüne dönük olmalıdır. Kişi mutlaka abdest almalıdır.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz